Isplata studentskih kredita pocinje....

Started by makky, 27-09-2006, 09:35:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

makky

Ne znam da li je ova poruka na pravom mestu, ali -DA LI NEKO ZNA KAD CE KREDIT????

Bred

Ne verujem da ce skoro....Prosle godine je bilo krajem novembra

AquArius

Kad videh top temu, obradovah se.
Al' je radovanje kratkog daha bilo...
:PI

mackica

...ajd..pomozite.....posto ja do sad nikad nisam konkurisala za kredit....nije bilo potrebe....ali usled nekih nesrecnih desavanja...sad bi mi ne dobro nego odlicno dosao....kako mogu za njega da konkurisem i sta mi je od papira potrebno...unapred hvala na informacijama....
pozdrav

Bred

Pogledaj ovde http://www.farmaceuti.com/forum/index.php?topic=2300.new#new mackice

mackica


salexandar16


Coolgemini

nacuo sam nesto da parice stizu...al' to najverovatnije nije istina...k'o i uvek :>

salexandar16


hulio_salinas

e pitala me jedna koleginica da pitam na forumu starije studente da l' moze da podnese zahev za kredit i kako?

P.S. kada sam je pitao, zasto ona ne pita, odgovorila je tuzno: "Jos mi se nije uselio komp... Prvo sam se uselila ja, pa tek onda stvari..."

tnx

salexandar16

Koliko se ja secam,bruco¹i kupuju formular za stud. kredite istipendije. Tu se nalazi 5-6 obrazaca koji treba da se popune(prosek plata,prosek ocena iz srednje...). Za nas starije primanje kredita se produ¾ava sa upisom naredne godine.

Bred

Postoji posebna tema za konkurs za kredit za brucose!!!
Ja sam sad zvao banku i rkeli su mi da ce biti krajem meseca. Valjda oktobra :roll:

Bred

#12
Dobra vest-za produzenje koriscenja kredita za starije studente potrebno je popuniti formular koji se dobija uz cek sto znaci da bi kredit morao da bude do 31.10 dokle traje konkurs :wink:

Coolgemini

A da li oni koji su primali stipendiju takodje mogu dobiti formular za kredit na zadnjoj isplati ili moraju ponovo da konkurishu za kredit??

Bred