Predavanja vredna paznje

Started by M^i^M^a, 29-09-2006, 11:33:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

SPRING

Bromi su danas bili ok... Zanimljivo je, nadam se da cu imati vremena da pratim predavanja... :wink:

M^i^M^a

kakva je bila analitika danas?Jel predavanja drzi dekan?

Maslacak

Analitika... pa, bzvz, uglavnom nabrajanje nekih tehnika kvalitativne i kvantitativne analize... nije dekan nego profesorka, zaboravih ime :> Dekan ce posle.

Genreralno nisam nesto odusevljena predavanjima... pocinjem da mislim da sam omasila fax :K Jedino su iz farmakologije ok, ali na to mi se cini blesavo da idem, jer koooo zna kad cu to polagati...ne nazire se bas.. Bromi su bili solidni. Ali mislim da necu imati vremena za to, posebno ako budem isla na patofizu...izmedju je 3h pauze.

A patofiza danas..smoor. A mozda sam i ja bila previse pospana i umorna...a cekala sam ceo dan. Jedino pozitivno sto je izaslo iz toga je crtez slatke krave u mojoj svesci... inspiracija na nivou za sve osim slusanja predavanja! :> E sad, ako se neko pita sto bas krava... pronicljivi ce dokuciti... :K

sandric

Patofiza je danas bila blagi uzas,posebno ako pokusavate da hvatate beleske...nemoguce je stici

Maslacak

A ja nisam pokusavala... mada bi verovatno bila koncentrisanija da jesam... :>

SPRING

Da li su vezbe iz analitike, kad imamo blok, svaki dan od 14:30?

Darker

Da li je moguæe da idete na Patofizu? :shock :shock
Mene su oèi bolele od prevrtanja :roll: :roll:

Alnus Glutinosa

D, i kod mene slicno... ali hocu da polazem parcijalno, tako da...  :roll:

yeca

Quote from: Darker on 24-10-2006, 00:23:28
Da li je moguæe da idete na Patofizu? :shock :shock
Mene su oèi bolele od prevrtanja :roll: :roll:
A ja sam ba¹ stekla utisak da te je vrlo zainteresovalo  :K

Dirk

Najstaija zena 122 ma da daj
A u Japanu kao nezna koliki je prosek za muskarce ?

Alnus Glutinosa

Dobro to za muskarce, joj i nije bila losa fora!  :wink:

Maslacak

Quote from: Darker on 24-10-2006, 00:23:28
Da li je moguæe da idete na Patofizu? :shock :shock
Mene su oèi bolele od prevrtanja :roll: :roll:

Pa bre... i bilo je tek jedno predavanje, a na tom si i ti bio! :>

Ja bi volela da polazem parcijalno, ali treba spremati farmaceutsku, pa ionako ne verujem da bih uspela...bas se lomim oko toga... jer takve ljude/profesore kao sto je ona zaista ne mogu da podnesem... prosto ne zelim da joj pruzim to zadovoljstvo da me natera da je slusam...

Darker

Pa ja bih joj rado priu¹tio zadovoljstvo... Ali ¹ta æe ¾ena, ima svoj naèin predavanja koji meni uop¹te ne odgovara, da budem diplomata...

jella

Ja sam davno bila na èetvrtoj godini, ali se seæam da sam poseæivala predavanja iz patofize i farmakologije. I jedno i drugo, a pogotovo farmakologiju kada predaje profesor Ugre¹iæ, treba pratiti. Patofizu zbog toga ¹toti se mnoge stvari razjasne na samom predavanju pa je posle lak¹e kada poène¹ da uèi¹, a farmakologiju zbog toga ¹toje ispit ogroman, pa onda ima¹ dve razlièite knjige, plus na predavanjima se èuje ne¹to ¹to nema ni u Varagiæu ni u Rangu, a pitaju na ispitu...dakle,èisto da se ne pogubi¹ kada krene¹ da uèi¹.
Analitiku i brome nema potrebe da se slu¹a ako nema¹ vremena, a ni tehnologija... Za tehnologiju je va¾nije da se oslobodi¹ tog jednog recepta putem kolokvijuma.

Alnus Glutinosa

@jella
Fin savet! Hvala!  :cvet