Sponzoru¹e i sponzori

Started by Maslacak, 12-11-2006, 19:15:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Maslacak

Da...ali one nisu sa tipom zbog sexa, vec zbog para, a to onda vec nema veze sa celom pricom...

Darker

Riba je bzvz.
A moja najbolja drugarica je sa likom koji je 13-14 god stariji od nje, valjda im je ok, ¹ta ga znam... On nije ne¹to preterano ozbiljan, pa se valjda sla¾u, ali to totalno nema veze sa onom prièom: riba tra¾i matorijeg zbog sigurnosti, ¹to materijalne ¹to fizièke... Mislim veæ su 3-4 zajedno...

dyki

Macane, 3-4g su zajedno a on je to vreme bio u Londonu! Videcu ih ovde, a ona ako ima 3 grama mozga otkacice se od debila koj je spucao 10godina boravka u engleskoj u du*e (izvinjavam se na recniku ali covek koj se vrati odande posle toliko vremena i sa toliko godina bez dinara i dodje da zivi kod keve i sestre i u fazonu je "cool, zezanje, samo da se mi volimo" ne zasluzuje bolje)

Quote from: Darker on 13-11-2006, 09:29:38
Riba je bzvz.

Remember, young apprentice, sta si rekao prvi a sta drugi put kad si je video :)


Darker

Pa ti onda prièa¹ o materijalnoj strani veze, dakle da je on neki lovator to bi bilo ok?? To je onda sponzorisanje, a upravo zbog toga ¹to je lik takav je  meni ta veza mnogo normalnija nego veza jedne moje biv¹e drugarice sa likom koji je 7 godina stariji od nje... Mada, nisam ne¹to obave¹ten ni o jednoj ni o drugoj vezi, tako da je ovo samo moj utisak...
Opet se svodi na to da sve zavisi od toga kakav si ti èovek i ¹ta ti ¾eli¹... To je valjda demokratija:-)

dyki

Ma u pravu si za to, ja samo kazem da je ona glupa, mozda malo normalnija od njega zbog godina, ali i dalje glupa. Da je sponzorusa bila bi pametna bar, uzela bi neku kintu :) :) :) :) :) Ma sve je to ljubav, kad bi mogli da biramo koga cemo da volimo koliko bi zivot bio laksi  :a :>

Maslacak

Quote from: dyki on 12-11-2006, 21:32:55
Jednostavno u taj tip devojaka se zaljubis na drugi pogled sto je, po meni, mnogo gore nego na prvi pogled (na prvu loptu mozes da se zaj... pa ce da prodje, na drugu znaci da si je upoznao i da ti se svidela :) )

bravo... ovo je off, al moram da aplaudiram, sta cu... :> Sad skroz kapiram koji je to tip devojke...

Quote from: Darker on 13-11-2006, 17:10:38
Pa ti onda prièa¹ o materijalnoj strani veze, dakle da je on neki lovator to bi bilo ok?? To je onda sponzorisanje, a upravo zbog toga ¹to je lik takav je  meni ta veza mnogo normalnija nego veza jedne moje biv¹e drugarice sa likom koji je 7 godina stariji od nje...

Nije uopste u tome fora... Ne treba decko da bude lovator (i to sto ima para ne znaci odmah da je sponzorisanje), ali normalno je ocekivati da zna sta hoce od zivota...to vec vise nema veze sa razlikom u godinama, vec sa bilo kakvom ozbiljnom vezom...a tim gore sto je stariji, jer znaci da vec ima godina kada bi trebalo i da bude samostalan, itd...sto znaci da bi "pametna" devojka (recimo, devojka kod koje razum prevladava, i koja hoce ozbiljno s njim) zaista otkacila takvog...hm...lika :K
Ali...zaista ne biramo u koga cemo se zaljubiti...a verovatno je ljubav zaista ono sto je najvaznije...

AquArius

Mogli smo i da krenemo sa Ljubav vs pare,
ali da se ne kopiramo, a i brzo bi se slozili kako stvari stoje (valjda)
Elem, ovako, a naravno sa primerima, imaju posebnu temu ...

:happy:

Maslacak

Cool... pokrenuh ja temu a nisam ni znala... :>
...ali sad ne znam sta da pisem... :ohwell:

ovaaj... sponzoruse - bljak! :>

Vampire 666

nemojte tako...imam ja jednu ortakinju koja je sponzorusa, ali je ovako skroz ok...

dyki

Quote from: Maslacak on 13-11-2006, 23:39:40

bravo... ovo je off, al moram da aplaudiram, sta cu... :> Sad skroz kapiram koji je to tip devojke...


:Bog :Bog :Bog sad idi i objasni Darkeru, ja ne mogu vise  :) :) :) Eto, takva je da coveku nije bilo vazno sto je verena/pred udaju, ni godine ni izgled
A inace, protiv sponzorusa zaista nemam nista protiv, mislim da su produkt drustva i svuda ih ima, kod nas prilicno vise nego u svetu jer smo kao zemlja blagosloveni prelepim devojkama i prokleti manjkom para, a neki(e), eto, vole da hvataju krivine... Neka ih... Ja ionako nemam kinte i vremena za to... :) A srecom i dalje postoje mnoge kojima novac nije naj bitnija stvar na svetu (kako ovo trulo zvuci :) )

sandric

biti sponzorusa je posao kao i svaki drugi,zahteva trud rad i odgovornost....kao i uvek placa se novcano a ona svoj deo odradjuje u naturi...ako je to nekome smisao zivota ja nemam nista protiv,samo mrzim foliranja kao nije ona s njim zbog novca a oci joj sijaju samo kad mu ugleda novcanik....

Darker

Quotebiti sponzorusa je posao kao i svaki drugi,zahteva trud rad i odgovornost....kao i uvek placa se novcano a ona svoj deo odradjuje u naturi...
Pa i prostitucija :hm :hm
Ima super vic: Prilazi stariji gospodin jednoj name¹tenoj ribici: Gospoðice, da li biste vi pristali na noæ sa mnom da vam ponudim 1 000 000 evra?
- Jao, pa :stid: ne znam... :stid: A kad? A kada biste mi dali taj novac? :stid:
- Gospoðice, a za 10 evra?
- Mar¹ tamo :F :F :F :F Nisam ti ja kurva!!!!


Dyki, macane, taj tvoj ortak bio slep kod oèiju, ali bar da je vredelo... Sve su prave ljubavi neuzvraæene :K :K To je tip devojke: Marija kurva :K :K :K :K
A ova druga prièa ide ovako: lik ima nekih 35 godina, ¾iveo je u Londonu 5-6 godina, radio je par posliæa, vrlo uspe¹no koliko sam èuo... Onda je dobio dr¾avljanstvo (englesko), oti¹ao sa ribicom na more, potro¹io 1000 funti tamo, i vratio se ovde zbog nje... Volim takve prièe... Ljubavne, i apsolutno neracionalne... :K :K :K

Korisnicko Ime

Po meni, sponzorusa je prefinjena prostitutka. Evo sta sam ja cuo od jednog krimosa, i to vrlo ozbiljnog krimosa, o Daretovoj i mojoj drugarici iz osnovne skole. Riba (joj, a odvratna je totalno, tj. grdna) je poznata u tim mafijaskim krugovima. Postala je, moze se reci, grupi.. Licitiraju, pa ko da vise, vodi je na more i tako to... I, sta je ona? Prostitutka bez dileme...

vladimir

Ok ako je riba sponzorusa, sa tipom je zbog love i toga sto on moze da joj kupi, a obicni momci ne mogu.Ako je riba OK kao lik, onda sam i ja OK sa njom.Ali, povraca mi se od snobova, koja satro nece ni da prica sa nekim ako proceni da nema love ili tako to.Snobove ne podnosim! :roll:

dyki

Quote from: vladimir on 14-11-2006, 12:37:22
Ok ako je riba sponzorusa, sa tipom je zbog love i toga sto on moze da joj kupi, a obicni momci ne mogu.Ako je riba OK kao lik, onda sam i ja OK sa njom.Ali, povraca mi se od snobova, koja satro nece ni da prica sa nekim ako proceni da nema love ili tako to.Snobove ne podnosim! :roll:

Bravo macane, tacno tako. Btw, jeste malo za deo za viceve, ali znate li koja je razlika izmedju kurve i drolje? Kurva daje svima a drolja svima osim meni! :) :) :)

Quote from: Darker on 14-11-2006, 10:05:01
Dyki, macane, taj tvoj ortak bio slep kod oèiju, ali bar da je vredelo... Sve su prave ljubavi neuzvraæene :K :K To je tip devojke: Marija kurva :K :K :K :K
A ova druga prièa ide ovako: lik ima nekih 35 godina, ¾iveo je u Londonu 5-6 godina, radio je par posliæa, vrlo uspe¹no koliko sam èuo... Onda je dobio dr¾avljanstvo (englesko), oti¹ao sa ribicom na more, potro¹io 1000 funti tamo, i vratio se ovde zbog nje... Volim takve prièe... Ljubavne, i apsolutno neracionalne... :K :K :K

Eeeee macane, lako je sad reci to, moglo je mozda drugacije da ispadne :) Inace, da te ispravim, lik je radio u Londonu odlican posao i ostavio ga jer se smorio, bio je tamo 10godina (toliko treba dok se dobije njihov pasos), vratio se ovde da zivi sa kevom i sestrom (ponavljam se, znam), pukao 1000 funti, jedine pare koje je doneo, za 15-20 dana odmora... J*** ljubav, pricam o zdravom razumu!!! A i ako je voli... To je toliko nezreo i ne odgovoran nacin da joj to pokaze, bolje da je za tu kintu iznajmio gajbu da zive 6 meseci zajedno, a ne ovako... Ma nema veze, tebi je bolja ortakinja nego meni, ocigledno nisi objektivan... Jeste lepa ljubavna prica, ali sta bude sa tim pricama kada prodje odjavna spica? Nesto nisam video da snimaju nastavke :) :) :)