Uklapanje ispita...studentska iskustva

Started by maki, 14-11-2006, 23:36:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

maki

ljudi pomagajte!!! ostao mi je usmeni iz fizicke,pa se dvoumim dal da uz to spremam imunologiju ili biohemiju..sta manje operecuje mozak,jer je meni ova fizicka kao so na ranu..

Alnus Glutinosa

Vecini mog drustva je bio ostao taj usmeni iz fizicke...nista drugo nisi spremili za januar...sem jedne drugarice, koja je dala i imunologiju...tako da moj savet- probaj sa imunologijom!  :hm

Maslacak

Znam i ja devojku koja je spremila imunologiju za 10 pored fizicke u januaru.
Moj predlog: uci fizicku (eventualno malo usput imuno), i pokusaj da izdejstvujes da je polazes sto ranije...otidji i zamoli profeosora/ku, cesto hoce da izadju u susret...tu moju drugaricu je Malesev pitao cak par dana pre samog ispitnog roka...
A onda sednes i ucis imunologiju dok imas vremena.
Laksa je i lepsa za ucenje od biohemije, cela je kao jedna velika prica...

hrizantema

biohemija je tesko bubacenje kao i fizicka, ali uzmi u obzir da moras da kombinujes 3 termina, usmeni iz fizicke, pismeni i usmeni iz imunologije, a ako spremas biohemiju imas samo 2 termina.

maki

uf!!!pa probacu sa imunologijom,pa valjda cu uspeti..ne bih bas samo da idem na fizicku pa onda dva za april..u svakom slucaju hvala..

Al-Jasmina

 :police:
Otvaram novu temicu u kojoj ce se polako ali sigurno naci
sve vase prosle a nadam se i buduce dileme
(ili ce akcijom moderatora biti ovde prebacene, da ne bude iznenadjenja  :wink:)
oko toga sta s cim spremati, da li je izvodljivo ili ne
uz savete iskusnijih kolega
:)

:cvet srecno

summer

Ja sam obnovila trecu :stid: i sada su mi za uslov ostali fiziologija i mikrobi.. a ucila sam i jedno i drugo, ali nikada do kraja :wall:.. pa vas sad molim za savet da li da ih spremam zajedno za april ili da ostavim jedan za juni.. i kojim redosledom?

Al-Jasmina

Pa zavisi da li si ne¹to uèila od ta dva? Kreni s mikrobima pa dodaj fiziologiju tako ¹to æe¹ je pomno i¹èitavati za poèetak...
zato ¹to su mikrobi na poèetku aprila a fiziologija pri kraju

Smrda

mislim da mozes da ih iskombinujes...dosta je odvojena materija da se ne bi brkala,aopet nadopunjuju se...
i da...kreni sa mirobima prvo,jer je Jass u pravu...

darusaz

Ево и ја сам у дилеми.... Дадох  имунологију у јануару, а за април сам имао у плану органску II и микробиологију. Али, ем су и писмени испит из органске II и практични из микробиологије у истом дану, ем је за органску хемију остало свега 40 дана да је спремим.

Не знам шта предлажете? Дал да спремам органску II, онако необавезно за април (и самим тим да темпирам форму за јуни), а да уместо органске II уз микробиологију искомбинујем општу биохемију?

Al-Jasmina

Kako je moguce da su Organska 2 i Mikrobiologija u istom danu?
Zar do sada uvek nisu tempirali da budu u blizini ali nikad poklopljeni?

Marince

Quote from: Al-Jasmina on 21-02-2007, 12:30:38
Kako je moguce da su Organska 2 i Mikrobiologija u istom danu?
Zar do sada uvek nisu tempirali da budu u blizini ali nikad poklopljeni?

Pa mislim da to njih ne zanima,kad su to ispiti sa razlicitih godina :hm

darusaz

Да што се барем старог Статута тиче, ствар није спорна. Испити нису са исте године студија...

Alnus Glutinosa

U principu, stvar je ok, ali zasto ne pitate na mikrobiologiji da pomere ispit, verujem da ce izaci u susret.  :hmm

Al-Jasmina

Mozemo da pitamo...
Stvar je u tome sto ispiti dve susedne godine ne bi trebalo da se poklapaju (ako cemo po logici)...jer neko od studenata moze biti doveden u nezgodnu situaciju