Gradivo za spremanje TESTA i utisci sa predavanja

Started by yeca, 30-05-2006, 11:24:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

yeca

Ma bre ljudi, polude�u više od ovih urbanih legendi o fiziologiji...  :?
Stariji studenti svi redom pri�aju da je toliko nesiguran ispit i toliko nesiguran i da ga nikako ne u�im za uslov (pomisli�u da je nesigurniji od farmaceutske)
Prosto ne mogu da verujem da ako nau�im sve sa predavanja (tu ne mislim na priru�nik i koje-kakve skripte) ne mogu da dobijem bar 6 :o... Ne verujem da se posle (eventualno) junskog roka (kad je možda i najlakši test - bar bi tako trebalo da bude) ni jedan slede�i test ne zasniva na onome što je predavano, nego oni izmisle neku novu fiziologiju ???????
'Ajde pomagajte, života vam... :D

thx

lijepa bosanka

Ma može da se položi.... Nesiguran je,jer je test baš zahtjevan i zbunjujući.....
Ako si pratila predavanja.....i to naučiš...ne bi trebalo biti problema...
Junski rok ti je najlakÅ¡i.....Fazon ti je samo da iščitavaÅ¡..da ti bar bude poznato....jer tu ti je bukvalno svaka rečenica bitna...i sve mogu da daju... :roll: 

A imaju sad i predavanja koja je ostavila profesorka u RC....i mislim da je to prava stvar.....
Nemoj da se nerviraš zbog kojekakvih priča,nego polako pokušaj da to spremiš i riješiš sto prije... :wink:

yeca

Ma da!
Tako sam i mislila!  :wink:
IÅ¡la sam na predavanja i nabavila sam ta profesorkina predavanja tako da mislim da stvarno ne bi trebalo ikome da predstavlja problem...
A već sam čula da je test kao na biologiji znači u fazonu da zbuni protivnika ali dobra koncentracija to može da reši

HVALA PUNO BOSANKO!!!  :D

Masha

Moze li neko da mi kaze da li mogu jos da se nabave ta profesorkina predavanja i gde? Hvala

AVENDON

Profesorkina predavanja, kao i slajdove sa predavanja, mozes da skines sajta www.pharmacy.bg.ac.yu/predmeti, ali samo u racunarskom centru.

Masha

            Hvala ti puno!  :smile:

schonne

Ajde ako je neko skinuo ta predavanja neka ih ubaci na neki sajt da mozemo da ih skidamo i ovako a ne samo iz RC

Bred

Pa kako ne mozes da skidas i od kuce npr? Odes na taj link sto je Avendon dao i downloadujes

Masha

Ja sam pokusala da skinem ta predavanja od kuce, ali kada otvorim stranicu predmeti na sajtu, fiziologije nema. Ima gomila drugih predmeta, ali ne i fiziologija. Ja planiram da odem do racunarskog centra i pokusam tamo, ali ne znam da li su oni to skinula sa sajta? Ne bi me cudilo!!! Javi cu vam kada budem nesto znala!

Bred

evo deo predavanja http://www.nono8.com/?d=KFQNUJUE
http://www.nono8.com/?d=FCTG1970
uostalom, ako neko vec ima predavanja na cdu neka uploaduje na nono8 u postavi linkove ovde

yeca

#10
E ljudi, ne moze da se skida od kuce. Mora da se ide u RC, tamo skidate za minut. 

I ako nadjete nesto na netu, to je neko staro predavanje iz fiziologije.

Bred

Rekoh da onaj ko je vec skinuo, neka uploaduje negde , da nemora vas 300 da ide u racunarski centar :wink:

yeca

Ja sam imala ali sam istampala i obrisala ali sam aktivirala vec neke ljude koji to imaju da stave, sad je to na njima a ja ci uh terati

OBECAVAM !!!!  :wink:

Masha

Hvala yeci i Bredu! Bilo bi odlicno kada bi neko ko ima sva predavanja poslusao Breda, ali ako niko to ne uradi do kraja nedelje ja cu posto cu ici do faksa najverovatnije u cetvrtak.

AVENDON

DA, kad pokušaš od kuće fiziologije nema, ali kad pokušaš iz Rc veruj mi da ima, tako sam ja skidao!!!!