Ljubav na daljinu: dobre i lose strane

Started by lijepa bosanka, 19-06-2006, 15:19:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

lijepa bosanka

Ма пусти га.....прави се баја!!!! Знаш како се каже....Пас који лаје не уједа!!!!! хахахаа

nasty girl

Quote from: KaBoom on 27-06-2006, 18:40:35
Ja mislim da su veze na daljinu super, jer onda mo¾e¹ da vara¹ devojku, a da ona to ne sazna, t.j. mnogo te¾e sazna, ako sazna... I onda, ima¹ tako neke veze pored, bez veze, a ima¹ i rezervu koja je udaljena. Pa ako te vi¹e neæe ni jedna od ovih blizu, onda ima¹ alternativu da se vidi¹ sa onom udaljenom i opet zadovolji¹ svoje fiziolo¹ke potrebe ("da je odradi¹"). Da, veze na daljinu su zakon! Pa sad, ako pukne - pukne, jbga, biæe druga...

znala sam ja da ste vi svi isti...a sta je sa ljubavlju?? >:D >:D >:D >:D

KaBoom

#32
Èuo sam... Ali nisam do¾iveo pravu ljubav. Mislim, jesam bio zaljubljen, ali nikada mi ljubav nije bila uzvraæena! Uvek kao jeste, ali nije. I tako sam se razoèarao u ¾ene (¹to ne znaèi da se prebacujem na mu¹karce, nikako!).
Ne bih da skreæem temu, ali vi ¾ene ste stvarno èudo jedno! Ovamo prièate kako oæete romantiène, fine, ne¾ne momke, a sa druge strane se smuvate sa najveæom budalom, koja je èak u stanju da vas udari i onda posle kukate. I opet se smuvate sa budalom. Znam XY takvih sluèajeva. I zato "no more Mr. nice guy" sa moje strane!

Pogotovo ne verujem u ljubav na daljinu, zbog vas ¾ena. Prevarite nas oèas posla! Mi dobri, po¹teni, apstiniramo seks dok vas nema... A vi nabacite miniæ pa èim naiðe ne¹to mu¹ko, plati piæe - gotovo! Padate na piæe i par slatkih reèi.

spojila sam poruke

zoe

Слушај друже, ниси баш наишао на фине особе ал полако, млад си још! ха ха ха.... Веруј у људе!

KaBoom


zoe

превише, превише али не и довољно... :wink:

KaBoom

Ti si se ba¹ nameraèila da me podbada¹!? Ima¹ momka? Da okusim sreæu i da vidi¹ kako sam ja dobar, fin, lep, pametan, ¹rmantan, romantièan, pun poverenja i ljubavi...

lijepa bosanka

Ovo je ba¹ direktno......uuuuu.... :] :] :] :V :V
Jesu li sve lale takve? :wink:

zoe

Ма он то само на даљину! Буахахахаха :)
Ал не знам, сад си ме збунио...испод слике си написао да ниси леп ал си зато глуп... Па одлучи се шта си! Не привлаче баш двоструке личности!

Maslacak

E moj decko je fin, romantican, duhovit, ne bi nikad digao glas na mene...ma cudo jedno :> I nije nikakav bahati lik...mada tacno znam o cemu pricas, posto sam i ja videla XY takvih slucajeva :) Ima jedan slucaj i na nasem faxu...al ne bi da ogovaram...

Uglavnom, istina je ziva...dobre su i za to veze na daljinu :) Samo nisu sve takve...


ivilija

KABOOM JOS SI TI MLAD IMA VREMENA ZA TEBE,A STO SE TICE VEROVANJA ILI NEVEROVANJA .... NE TREBA NIKOME VEROVATI POTPUNO, A POGOTOVO NE PREVISE!!!
AKO TE JE NJIH 10 ZAJE**LO NE ZNACI DA CE TO UCINITI 11. SAMO TI IDI DALJE...
A SEX NIJE TO UMETNOST(MADA ZA DOBAR TREBA BITI TALENTOVAN...POZDRAV ZA MOG NAJTALENTOVANIJEG MOMKA),MNOGO VECA UMETNOST JE BITI SPOSOBAN DA VOLIS,A TO DA LJ CE NEKO TEBE ZAVOLETI ZAVISI OD TEBE SAMOG KAO I OD AFINITETA DRUGE STRANE...
A TO VARANJE I TVOJ STAV O NEVESTVU...STVARNO ME ZABRINJAVA???TEBE MORA DA SU DEVOJKE BAS URNISALE KAD TAKO MISLIS!!! ZATO SVI KOJI VARAJU TREBA DA BUDU PREVARENI BAR 2X VISE!!!
>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D

Goku

Imas pravo, ali to obicno nije tako iako bi trebalo. Inace sto se tice ljubavi na daljinu - ima to i dobre i lose strane, mada sto duze traje sve je vise losih strana. Ja kazem da, ali samo sa nekim s kim si dovoljno dugo bio blizu i ako to ne traje mnogo dugo (6 meseci do god. max). Znate kako kazu: 'Daleko od ociju, daleko od srca'

trinity

ja volim kad je muskarac malo grublji pritom ne mislim na to da me bije (to bi mu bilo poslednje u zivotu)
Nego volim taj balkanski fazon da se zna ko je musko...
I mislim da sam se extra snasla u ulozi dobre i poslusne ``devojcice``
Mozda je sve to zbog toga sto mi je decko djetic

KaBoom

@ ivija: Uglavnom sam se ¹alio u prethodnim postovima. Al ste odmah navalile na mene... Nedam ni ja da me vuku za nos.

zoe, doæi æu ja u BG, pa neæe biti na daljinu... ;)

nasty girl

Quote from: trinity on 27-06-2006, 21:39:15
ja volim kad je muskarac malo grublji pritom ne mislim na to da me bije (to bi mu bilo poslednje u zivotu)
Nego volim taj balkanski fazon da se zna ko je musko...
I mislim da sam se extra snasla u ulozi dobre i poslusne ``devojcice``

i meni se to isto svidja...da se zna ko je ko... :P


Quote from: KaBoom on 27-06-2006, 23:52:10
zoe, doæi æu ja u BG, pa neæe biti na daljinu... ;)

auuuuuuuu.... :] :] :] ...ovo je bas bilo direktno.... :V :V :V