Ispitna pitanja

Started by Bred, 10-05-2006, 11:30:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BK

#15
O toj "ljutnji" profesora ne bih uopste da pricam jer koliko bi onda mi, student,i trebali da se ljutimo....za sve..ali to je  :OFF. Ja sam samo poslala ovu poruku jer sam se izgubila u svim ovim informacijama u farmaceutskoj hemiji, a opet sam se toliko trudila da naucim sve, pa bi mi bilo krivo da saznam na ispitu pred profesorom da sam nesto bitno, manje ili vise, propustila a to su mogli drugi da mi kazu, da obratim paznju na to i to, i upravo mislim da je pored ZABAVE, ovaj forum i osmisljen zbog toga, da pomazemo jedni drugima. :H
A VRLO BITNO : ZA USLOV MI JE !!!!!!!!!! Pa je ama bas svaka pomoc, rec, dobrodosla!!!

Bred

Ovaj forum i jeste ovde da bi jedni drugima POMAGALI! BK, ja ono sto sam mogao, napisao sam a znam da ima onih koji su slusali ispit svaki dan u svakom roku pa pretpostavljam da nekog od njih ima i na forumu. Takodje BK nemoj da zaboravis da ides da slusas ispit svaki dan pa koliko izdrzis :wink:

BK


ivanabg

Da li neko zna da li svi profesori pocinju da pitaju od 11?

BK

Ja sam cula da su profesori na nekom putovanju, i da cemo  to tek saznati na potvrdi ispita, ali ako neko zna bolje...

mullala

Koliko sam ja cula, treba da su se vratili treceg.

lorimer

#21
profesori su tu a receno mi je danas da ce  profesorka agbaba i prof.sote  izgleda poceti da pitaju od jedanaestog
a da ce ispit kod prof.vujic poceti sredinom nedelje.

sladjana

Da li bi neko HITNO mogao da mi odgovori da li prof. Agbaba pita dokazne reakcije iz praktikuma a ako pita, sta najcesce?
Jos me interesuje da li svaki profesor ima sopstvene kombinacije pitanja ili svi izvlacimo iz istog snopa kombinacija.
Hej, unapred hvala!!!!!! :lol2:

besno pile

Svi izvlacimo sa iste gomile.Agbaba retko pita dokazne.Mozda diazo r-ju,ali dokaz joda kod kontrastnih sredstava pita.Srecno

sladjana

 Puno hvala!!!!!!!!!! :cvet

sandric

Moze da pita i dokaz sumpora,mada profesor vise voli takva pitanja.profesor voli da pita fiziologiju,i tehnologiju jer cesto pita koji se konzervansi koriste u farm.proizvodima

BK

Meni nije malo logicno da svaki profesor nema svoje kombinacije, jer sta rade onda kad drugi profesor nije tu, a ne verujem da drze pitanja kod asistenata, vec u svom stolu...mada mozda gresim...
Da li neko pouzdano zna koji je prvi dan kada profesor Sote pita, 18.09. ili gresim..
Pa koji je to konzervans?

Enea

c'est un pulvis conservans=]

srecno!

besno pile

da,da,pulvis conservans koji se sastoji iz smese metil parabena(nipagin) i propil parabena(nipazol).
enea,evo ti jedan  :cvet

Bred

Da, Sote pocinje 18.9