Predlog za promenu termina ispita u septembru

Started by marer_86, 10-04-2007, 07:34:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Masha

Pa neko nesto mora da pomeri. Ja ne vidim svrhu dogovoranja termina ako se ispiti poklope i ako ljudi nisu spremni da pomere ispit.

nasty girl

pa moze da se desi da ti zamo kazu da ih to ne zanima...sto se i desavalo..ali  videcemo...

Masha

Pa znam da tako govore i to prolazi zato sto studenti to dozvoljavaju. Po zakonu student ne moze da polaze dva ispita istog dana.

Darker

Pa ako je org mogla da bidne 1. juna :wall:
ne vidim ¹to ne bi mogla i prvog septembra...

tixy

Ma jeste, ajde da je pomerimo Darkeru za avgust :batina  Pre 3.sep. se ne slazem da bude org.2! I to je prerano za TAKAV ispit!

marer_86

Quote from: Darker on 01-07-2007, 09:09:46
Pa ako je org mogla da bidne 1. juna :wall:
ne vidim ¹to ne bi mogla i prvog septembra...

gresis ... organska II je bila 2. juna ...

marer_86

nego ... moj predlog je da se ta analiticka pomeri za 15. sep !!! ....... ljudi mora nesto da se ucini ....aman zaman ... sve je tesno sa ispitima?? ne moze se u septembru nista menjati .... ponavljam bre ... sta su se svi zacutali?? :djavo :djavo :djavo :batina :batina :batina

Masha

Pomerajte analiticku koliko god mozete unapred, ali resite i pitanje org II koja se poklapa sa ispitom iz trece godine.

nasty girl

ja se slazem, a v vidite kako cete to izvesti...a doduse oni su veoma fleksiblni mislim da ce nam izaci u susret..... :hmm :hmm

a organska dva nem a sanse da sepomeri....pomerite vi ispit iz trece godine....

tixy

pa da, pre ce oni iz trece godine pomeriti ispit, nego mi organsku...

farmacoa

Preduhitriste me, ali nema veze...  :> Ne vidim razlog da se druga godina upravlja i prema prvoj i prema trecoj! Ionako imamo dosta problema oko termina zbog bolonjaca, a sada treba da razmisljamo i o ljudima koji su treca, a nisu dali organsku 2. Da me ne shvatite pogresno... i ja sam vukao ispite iz prve dosta dugo, ali treca godina treba da pomera svoje ispite da bi se izaslo svima u susret. Inace, slazem se za pomeranje analiticke za 15.  :wink:

tixy

Quote from: farmacoa on 05-07-2007, 08:41:15
Preduhitriste me, ali nema veze...  :> Ne vidim razlog da se druga godina upravlja i prema prvoj i prema trecoj! Ionako imamo dosta problema oko termina zbog bolonjaca, a sada treba da razmisljamo i o ljudima koji su treca, a nisu dali organsku 2. Da me ne shvatite pogresno... i ja sam vukao ispite iz prve dosta dugo, ali treca godina treba da pomera svoje ispite da bi se izaslo svima u susret. Inace, slazem se za pomeranje analiticke za 15.  :wink:

Svaka cast! Dobro receno! :wink:

Rory

Pomerajte organsku II,a analiticku ostavite za stari termin.Ima jos ljudi kojima to znaci i zbog botanike i zbog uslova  :nonono:

nasty girl

O2 ne moze da se pomeri....a vecini bi i odgovaralo da se pomri analiticka....

marer_86

Quote from: Rory on 05-07-2007, 19:34:21
Pomerajte organsku II,a analiticku ostavite za stari termin.Ima jos ljudi kojima to znaci i zbog botanike i zbog uslova  :nonono:

ima se vise razlicitih misljenja ... rory samo da ti kazem da ce usmeni iz botanike poceti 10. sep za one koji su polozili prakticni ...