Rezime profesora.... :)

Started by Jeca, 02-07-2007, 17:23:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Jeca

=> Napomena: Stavovi izneti ovde nisu odraz misljenja Administratora foruma niti moderatorskog tima vec prost zbir utisaka koje su studenti izneli na forumu.

E pa posle vasih ovde ostavljenih postova vezano za profesore ovog instituta, da pokusamo da rezimiramo za buduce generacije...

prof.Ivanka Miletic - fina, tiha, saslusa te za svako pitanje sta imas da kazes, ne postavlja suvisna pitanja, pokusava da te ne zbuni i da ti pomogne gde zapnes... Dovoljno je znati osnovne formule tipa vitamina, AK, UH, MK i na konju si...naravno pozeljno je znati reakcije - one osnovne. Dovoljno je nauciti skriptu + osnovne formule i na konju si

prof.Ivan Stankovic- fin, kulturan, ne pita nesto puno, saslusa te, ali "omakne" mu se tu i tamo da ti postavi neka pitanja koja i nisu bas toliko bitna... ne masira te nesto preterano i obicno postavlja neka podpitanja ako hoce da ti poveca ocenu...mada obicno da ocenu sa prakticnog

prof. Sobajic- jako fina, pokusava maksimalno da izvuce ocenu ali i zato postavlja podpitanja koja nisu konkretno u okviru vase konbinacije, jedno se kod ove profesorke koncept pise ispred nje...i treba dobro da se znaju formule....lako provali da li je neko prepisivao ili ipak ima malo pojma o tome o cemu prica...

prof Brizita Djordjevic - isto tako fina, nova profesorka, saslusa sta imas da kazes, pokusava da izvuce sto bolju ocenu, a da ne gnjavi mnogo...

Suma sumarum...ko nauci i shvati ovo kao i svaki drugi predmet,zaista nema cega da se boji, ko ne nauci ima sanse da se provuce uz sav napor profesora...ali ne moze bas da se ode na ispit sa dibidus neznanjem!  :ball2:

E pa sad vi dopunjavajte ako bude promena, a ovo je na osnovu dosadasnjih utisaka.  :run


Bred

#1
Jeco  :pljes:
da dodam-kod prof Ivana je MAXIMALNA ocena onu koju ste dobili na prakticnom [u vecini slucajeva] a prof.Sobajic vazi za najstrozeg profesora na bromima , najduze pita a sad se u junu desilo da je studenta oborila na zadnjem pitanju.

yeca

I ja da dodam:
prof. Ivan - izgleda mi malo kao da ne slu¹a ¹to je onako malo odraz nepo¹tovanja ali 'ajde, ne zameram mu toliko. Ima neke talase raspolo¾enja kada likove koji imaju 9 i 10 na praktiènom krene da re¹eta potpitanjima i onda zavali 7.

prof. ©obajiæ - hmm.. ono ¹to sam ja èula od ljudi koji su kod nje odgovarali ovih dana je..  pa nepo¹tovanje sigurno!
Kasni sa ispitivanjem od pola sata do dva i po sata, uvodi po dvoje da pi¹u koncept u njenoj kancelariji (ostali ostaju napolju, èekaju i znoje se), ispituje po 30-45 minuta, tako da je moja drugarica èekala od 10.30 (kad je uvela prve da pi¹u koncept) do 16.20 kad je u¹la da pi¹e koncept!

Nakon svega, praktièni je daleko ozbiljniji i te¾i od usmenog! To je moj rezime celog ispita!  :wink: