prof. Sote

Started by *, 06-07-2007, 13:48:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

bozana

Sote je zakon.pustio je curu koja nije znala da je aromaticni ciklus planaran i jos par banalnih stvari.vise je on pricao od nje.

willie the scot


frckica-j

To Bo¾en, ukljuèi se malo!!!  :~

bozana

ma nisam na netu cesto.upravo su me zamolili da lakse kucam,ispoljavam svoj bjes.hocu li ikad poloziti farmaceutsku hemiju.

frckica-j

Hoæe¹!!! I svi æete polo¾iti hemiju! Navijam za vas!  :~

max

sote zna biti dobar,ali isto tako zna da cedi,i sta god kazes da mu je malo,kad sam ja odgovarala imala sam utisak kao da me ne slusa.sve zavisi kako je raspolozen,kao i kod ostalih.

frckica-j

Da, naèin aplikacije je potreban, naroèito za neke lijekove koji se ne smiju davati u nekom obliku. Ne znam, lupam, ovo svi znamo, ali najjednostavniji je primjer. Insulin ne smije peroralno zbog disulfidnih mostaova. Tako da æe te pitati i za¹to ne mo¾e tako. 

bozana

Jutros sam bila na ispitu kod Sotea,stvarno je super.Ima strpljenja,ne obara na sitnicama.Jednu curu je oborio ali nije pokazala znanje.A ja sam odustala.Dobila sam relativno laka pitanja:1.Nesteroidni antireumatici
             2.Opsti anestetici
             3.Hinoloni
             4.Lokalni anestetici
             5.Derivati dihidro piridina


frckica-j

Eh, Bo¾en, ¾ao mi je! Biæe bolje! A ¹to si odustala?

bozana

Iskreno meni jos treba vremena da mi se sve formule slegnu,a na kartici nisam znala 2 pitanja.Moram ja to jos malo utvrditi.Bice rok u decembru.Polozice se jednog dana.Ko uci taj polozi.

andjelka

kada ce biti ispit u decembru,ima li kakvog obavestenja na zavodu?

gloria2

Kako to da je ispit bio subotom,i to 15.11. kad je pisalo da je ispit 6.11.?

andjelka

ja ne znam da je neko polagao 15.11. trebalo je kod svih profesora da se odgovara 6.11. ali kad smo dosli tamo,receno je da ce prof. Sote ispitivati u ponedeljak tj. 10.11. a mi ostali smo tog dana polagali...ne znam za tu subotu?!

frckica-j

Subota 15.11. je bio rok polaganja ispita u BL. Tada je dolazio Sote kod nas. Eto, mislim da je sad jasno...

bozana

Sve lude termine za ispit imaju studenti farmacije u BL