Mladica rastrgli medvedi

Started by tarantulica, 20-08-2007, 09:24:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BumbaRumba

Sta vi kao farmaceuti mislite o ovome u vezi ovog slucaja:  Inace kanabis u mokraci je besmisleno analizirati jer se u mokraci ostaci kanabisa zadrzavaju preko 6 meseci. Dal je tip stvarno pusio nesto to vece, samo bi se moglo saznati iz analize krvi. Toliko o kanabisu i mislim, covek je imao 2 promila, misim stvarno ...
(Nemac, 22. avgust 2007 15:34)
Izvor: http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=260229#hrono
Mozda i ja mogu da nagadjam u vezi ovoga,ali pitam nekoga za strucno misljenje,jer bih mozda sam mogao doci do pogresnog odgovora ukoliko se odlucim da kopam po literaturi ili po netu.  :hmm

Darker

#31
Kao ¹to rekoh juèe: Da je neko skoèio sa neke zgrade da li bi se pozivali na odgovornost:
Gradsko stambeno
Dragstor u kom je kupio votku, posle koje je mrtav pijan skoèio/okliznuo se/izgubio ravnote¾u
Stanar potkrovlja, koji nije razapeo za¹titnu mre¾u????



Da li je zidiæ iznad kaveza predviðen za spavanje i ¹etanje po njemu?
Da li je beer fest manifestacija koja slu¾i alkoholisanju mladih kako bi posle pravili sr***a? Da li onda UKINUTI utakmice i koncerte??
Ili, da neæete optu¾iti medvede??? Èitam po novinama: ¾ivotinje ubice u ZOO vrtu :shock a ne, nego æe da dr¾e kuce i mace, ¹to fino ka¾e jedna èitateljka politike...Takvih sam se gluposti naslu¹ao i po novinama i tv-u i ovde...

Prièaæe se jo¹ par dana, onda æe mo¾da Vuk i Radmila da se ne¹to dogovore, a zavr¹iæe se na malo drugaèijoj raspodeli NOVCA iz gradske kase.
Tu¾no, jadno i stra¹no...
A Kuriri i Press veæ sutradan tra¾e nove krvave scene, prizore, sa naslovima SKANDAL, HOROR. jedini horor je ¹to oni ZARAÐUJU masne pare na neèijoj tragediji...


Edit:
1. epilog: sledeæe godine Beer fest na U¹æu :wall: :wall: :wall:

olgica

Pazi, tu je reka, mozda neko moze da se udavi.
Staviti ograde i sundjere na nju da se slucajno neko ne ozledi!
Aman ljudi, moramo sami da se cuvamo!

*

@ BumbaRumba:
Tacno je da kanabis ostaje u urinu do 6 meseci...
Policija vec ima te testove kojima se utvdjuje kad je poslednji put i koji narkotik uziman, to znam sigurno. I mislim da to moze vrlo lako da sse utvrdi, sad da li iz urina ili iz krvi... Droga ili bilo koji drugi lek se u organizmu metabolise i daje neke druge proizvode, tako da pretpostavljam da ti testovi rade na foru detekcije proizvoda metabolizma, i da se verovatno zna vremenski period koji je potreban da bi do neke reakcije doslo...
Kako su odredili da je bio u tesko alkoholisanom stanju, tako mogu i za narkotike. uzorak je isti

stef

 Imaju cajkani test kojim se utvrdjuje da li je uzet neki narkotik u zadnjih 12h. Cak i saobracajna milicija poseduje nesto tog tipa...

BK

Ali oni su i rekli lepo da su u urinu pronasli tragove...ja nisam procitala da su rekli da je bio drogiran vec pijan.E sad greska je sto nisu objasnili narodu sta to znaci, ali kao i svake novine, ali i ko zna sta je od toga tacno. U stvari, jel bila neka zvanicna izjava?

*

pa, postovala sam ja clanak u kome pise da jeste bio pijan, ali da su pronadjeni i tragovi canabisa, s tim sto nije pusio u subotu vec prethodnih dana, tako da je samo bio mrtav pijan...
Kao kazu da je za 2 promila alkohola u krvi potrebno popiti oko 12 piva, mada ne znam bas koliko je to tacno...
Nesto mi deluje malo  :PI:

Al-Jasmina

#37
Trenutno se ubacuje i spekulacija da je decko bio zrtva sektasa koji operisu nocu po Kalisu
:shock :ohwell: :wall: :batina :ohwell:

naravno, izvor je Press
:T


Edit,
upravo slusam kako su morali da ograde bedem gde je poginuo nesrecni mladic
jer su radoznalci preplavili taj deo Tvrdjave
:wall:

Ivke

Ovo je stvarno STRASNO...Apsolutno da ne poverujes da ovako nesto moze da se desi...a tek pod kojim okolnostima???I koliko razlicitih  prica i nagadjanja...UZAS... A tek  da li su ti novinari uopste ljudi kad su mogli da stave onakve slike na naslovnu stranu...

tarantulica

Quote from: Al-Jasmina on 23-08-2007, 20:20:09
Edit,
upravo slusam kako su morali da ograde bedem gde je poginuo nesrecni mladic
jer su radoznalci preplavili taj deo Tvrdjave
:wall:

Radoznalci?
Voajeri?
Ljudi bez oseæaja?
®edni tuðe krvi?
Pa nije to izlo¾ba, da dolaze da gledaju...  :wall:

Darker


Bred

QuoteEdit:
1. epilog: sledeæe godine Beer fest na U¹æu
Upravo tako, kako se niko na zapita sta ce beer fest na kalisu pobogu???????? :wall: :wall: :wall:

tarantulica

A ¹ta æe Beer fest na U¹æu?
©ta je sledeæe?
Hipodrom?
Surèin?
Njiva izmeðu dva sela?  :namcor


Al-Jasmina

Meni je bilo lepo da se nesto oraganizuje na Kalisu
i htela sam da vidim one Vitezove kako se bore
:happy:

Darker

Na Kali¹u je bilo fenomenalno mesto za beer fest, kao i za Zoo vrt.
Kali¹ nije fenomenalno mesto za devijantne oblike pona¹nja, a vrlo je zahvalno okru¾enje za sve kulturno/zabavne manifestacije...
Kao uostalom, Petrovaradin za exit :wink:
Samo, sreæa-nema medveda na Petrovaradinu, ili bi ga premestili na njivu u Inðiju :wall: