Da li su predavanja sa pharmacy.bg.ac.yu dovoljna ili fale neke oblasti?

Started by Dirk, 30-09-2007, 10:58:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Dirk

Da li su predavanja sa pharmacy.bg.ac.yu dovoljna ili fale neke oblasti?

tarantulica

Zamoliæemo nekog da ponovo okaèi predavanja na net, po¹to je veæ postavljenim isteklo vreme...  :stid:

Dirk


*

Ja mislim da je to to, samo mi se cini da predavanja o ugljenim hidratima koja su tu okacena, nisu dovoljna, jer su okacena ovogodisnja, Brizitina, gde su obradjene i bolesti, dijabetes i gojaznost, ali mislim da nema sve o samim UH!

Maslacak

Ja sam uèila odatle, koliko ja znam - dovoljno je.
Ne fali nijedna cela oblast, jedino mo¾da ako u pojedinim oblastima fali odgovor na neko konkretno pitanje... ali ja nisam ni¹ta drugo uèila.


*

E, da, da dodam, u slajdovima fali deo aditiva - PAM, zasladjivaci i jos nesto mislim, isto fale mikotoksini - o tome se pisalo i u drugim temama, to su neki papiri koje su profesori davali, tako da, Dirk, nabavi to!

Lilika

negde u decembru skidala sam uvodna predavanja iz broma, sa sajta fakulteta, ali ih sada tamo nema, ili ja ne umem da se snadjem posto je novi sajt, ali nisu u fajlu bromatologija "materijali sam starog sajta ". Ima neko ideju gde su, ili da li je skinuto ili da li moze da se uzme u rc?

philoserbiana

da li postoje predavanja iz bromatologije za usmeni i ispitna pitanja na sajtu fakulteta?molim vas odgovorite,hiæa mi je  :Bog

Nea


   Da , na sajtu fakulteta postoje predavanja. Mogu  se takodje narezati u racunarskom centru. Koliko je meni poznato zvanicna ispitna pitanja iz bromatologije  ne postoje.

philoserbiana

svake godine izadju ispitna pitanja...bice i za ovu godinu,kazu oni koji idu na predavanja

Enea

Quote from: Lilika on 11-05-2008, 09:58:47
negde u decembru skidala sam uvodna predavanja iz broma, sa sajta fakulteta, ali ih sada tamo nema, ili ja ne umem da se snadjem posto je novi sajt, ali nisu u fajlu bromatologija "materijali sam starog sajta ". Ima neko ideju gde su, ili da li je skinuto ili da li moze da se uzme u rc?
evo, ovde su ti:
http://www2.pharmacy.bg.ac.yu/predmeti/bromatologija/ (http://www2.pharmacy.bg.ac.yu/predmeti/bromatologija/)

Lilika

Hvala ljudi, ali nije to ono sto trazim. Nikako ne mogu da se setim odakle sam to skidala, ali imam pocetno predavanje od ove godine, gde je prica o tome sta cini namirnice, o principima racionalne ishrane, secam se da sam i isla na prva dva-tri... a to ne mogu da nadjem medju ovim fajlovima! Bukvalno pocetak: bromatologija : bromos = hrana, logos=znanje... To mi treba, pa sad ako neko zna...pliz, help!

Bred

Quote from: philoserbiana on 11-05-2008, 20:55:58
svake godine izadju ispitna pitanja...bice i za ovu godinu,kazu oni koji idu na predavanja
mi smo spremali iz kombinacija, koliko se secam ...

malavestica

e, nema u predavanjima to o aditivima, tj ima vrlooo malo i nedovoljno, pa sta mislite, hoce li dati taj dodatak (neko mi rece da ima 40tak stranica), mislim, sada ce to da predaju... pa bi trebalo...  :hmm