VEZBE 2007/2008

Started by bromatology, 10-10-2007, 12:49:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kremenko

Ako je 15.,stvarno nije u redu jer je kolokvijum iz tehnologije u nedelji od 17.(ponedeljak)-21.(petak).

Jelena M.

Koliko je meni poznato ( a pitala sam na Institutu ), kolokvijum iz bromatologije bice posle decembarskog ispitnog roka ( bar ce da pokusaju da bude posle roka).
Ono sto mene vise brine je cinjenica da dolazi na kolokvijumu i uvodno predavanje i sve ono sto su asistenti na vezbama pricali, a nema u praktikumu.
Da li je neko na bromima "hvatao" beleske?

mina-L

Mogu li asistenti da stave uvodno na net?:cvet Ja sam,moram priznati,samo fizicki bila prisutna na uvodnom tako da sam slabo slusala,doduse,na vezbama sam zapisivala sve sto su rekli da je bitno,al bi ipak valjalo nabaviti to uvodno!

Goku

  Koloikvijum æe vervatno da bude u januaru, po¹to æe ve¾be da traju do kraja decembra.

philoserbiana

ja imam vezbe od 3.decembra...nadam se da ce ovaj kolokvijum biti posle isp.roka i kolokvijuma iz tehnologije...nadam se da se uvodno predavanje nalazi negde na netu ili u rc...javite se sa odgovorima  :cvet

pig_am_am

ja ne mogu da verujem koliko su ljudi pricali na uvodnim predavanjima.nista nisam cula... to nikad necu razumeti. mene bilo sramota od asistenata.
a uvodno predavanje je sve iz praktikuma.

bromatology

Prezentacija sa uvodnog predavanja za vezbe iz bromatologije  nalazi se na sajtu fakulteta.

bromatology

  Kolokvijum iz bromatologije odrzace se u cetvrtak 27.12.2007 god.

  smer MB  16h  amfiteatar A-2

  smer DF  16h amfiteatar A-1  studenti od I-XV grupe
           17i30h  studenti od XVI-XXXIV grupe
           

makica

Ovo je super termin!!!
Taman da se zavrse svi ispiti i kolokvijumi iz tehnologije!!!
:cvet

philoserbiana

odlicno...ima vremena za januarski isp.rok  :cvet

MiKy

dovoljno je za kolokvijum da se fino nauci praktikum

philoserbiana

da li je kupovina praktikuma obavezna i koliko kosta?da li mogu stari praktikum da koristim?  :cvet

*

Jeste, zato sto u praktikum/radnu svesku upisujes rezultate i tu overavaju, tako da...

katarina

Jel moze neko da mi kaze da li kolokvijum donosi neke olaksice ili mi treba samo za potpis?

philoserbiana

ja sam nacula da ako dobijes 9 ili 10 na oba kolokvijuma onda se oslobadjas prakticnog ispita  :hmm