Poginuo Tose Proeski

Started by Kremenko, 16-10-2007, 07:56:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

:(
[youtube=425,350]wqUbRoaWulI[/youtube]

*

#121
[off] Bredly, svaka cast sto si mi prepravio post, ja se mucila, mucila, i ostadoh glupa za youtube! [/off] :roll: [off]Nikako ne uspevam da namestim sliku[/off]  :wall:

igrackica

Jao, ljudi sinoc sam saznala informacije iz prve ruke!
Neki tip se trkao sa njima!
Isto ima Tuarega, samo je njegov malo brzi i tog jutra ga je kupio i trkali su se po autoputu! Samo im je ovaj pobegao i stao na sledecoj pumpi da sipa benzin i imao je sta da cuje!
Zato su oni leteli 170km!
Ne znam koliko je ova informacija procurela u medije, ali covek je drug od meni bliske osobe...
Ja ne mogu da verujem i dalje!

black_lady

Ni ja ne mogu da verujem...
Stvarno strasno!!!!
Ako je tako bilo,onda... :(

5Nili

Prosto ne verujem da je u pitanju bilo trkanje,to zvuci bas neozbiljno...
U svakom slucaju sigurno je da je prebrza voznja bila glavni uzrok ove nesrece

igrackica

Ne mislim da je zbog trkanja poginuo, doslovno, vec mislim da je to mozda bio razlog zbog koga je nastavio da ide tako brzo...
A kakva je to zavrzlama oko rasvetljavanja slucaja i skrivanja dokaza od strane Hrvata?

katarina

Ne mogu da verujem da se ljudi u tim godinama i dalje tako loze i trkaju...ko da imaju 18... meni se javi neopisiva zelja da prebijem takve kretene, iako sam zensko!

pig_am_am

[off] a sta tek reci kad su ti takvi i roditelji...pa ti crkavas od straha kad te voze negde [/off]

zvrzlama je to sto makedonci tvrde da je sudar bio bocno,tj.da je kamion zanosio (jer imaju sliku da je kamion neostecen), a hrvati su tvrdili na uvidjaju da je auto podleteo pod kamion....

fora je da je kao vozac kamiona kriv ... ili ne. vozac kamiona je hrvat,pa makedonci tvrde da ga hrvati brane. valjda da se sve ne svali na makedonskog vozaca.

nem pojma,neki cirkus...

i dalje tvrdim da su kamioni na putevima ocajno osvetljeni! cuvajte se toga!

stef

Quote from: pig_am_am on 10-11-2007, 13:40:57
[off] a sta tek reci kad su ti takvi i roditelji...pa ti crkavas od straha kad te voze negde [/off]



i dalje tvrdim da su kamioni na putevima ocajno osvetljeni! cuvajte se toga!
Ja uvek imam osecaj kao da ce da skrenu kada ih preticem...

katarina

Jeste, lelujaju ponekada autopute...

Pig-imamo onda iste roditelje po tom pitanju(sta da ti kazem kad smo jednom do Soluna stigli za 5 sati ) :F

Darker

Quote from: katarina on 10-11-2007, 14:55:54
Pig-imamo onda iste roditelje po tom pitanju(sta da ti kazem kad smo jednom do Soluna stigli za 5 sati ) :F
Oæu ja takve roditelje a005
I oæu manje teorija zavere :wink:

Smrda

dosta bre o tome...aman vise...
sto se ova tema ne zatvori?

katarina

To sam ja pomislila pre par dana...ne znam, mozda cekaju da prodje 40 dana.
A o saobracaju i brzoj voznji imamo teme, istina.

black_lady

Ja mislim da bi bilo sasvim ok da prodje 40 dana,pa da se onda zatvori...

Strasno kako se coveku ceo zivot okrene za trenutak...
A to sta je bilo ili nije bilo,MI mozemo samo polemisati...i nagadjati...

Bred

PRESS
MISTERIJA PROESKI

Iz d¾ipa u kojem je pre taèno godinu dana poginuo To¹e Proeski nestali kompjuter koji pamti poslednju brzinu vo¾nje i „kra¹ senzori", koji upozoravaju na moguænost sudara

Pred godi¹njicu smrti To¹eta Proeskog ponovo se zakuvava prièa o teorijama zavere o saobraæajnoj nesreæi u kojoj je 16. oktobra 2007. nastradao najtalentovaniji balkanski pevaè.

U Osnovnom sudu u Skoplju poèelo je prouèavanje izve¹taja sa dva ve¹taèenja obavljena na Tehnièkom fakultetu u Bitolju i Ma¹inskom fakultetu u Skoplju, a prema prvim nalazima, najveæi problem u istrazi predstavlja saznanje da su „bord kompjuter" i „kra¹ senzori" vol¹ebno nestali iz smrskanog auta.

Istraga jo¹ ne otkriva detalje ve¹taèenja, ali se nezvanièno saznaje da je „Folksvagen", proizvoðaè d¾ipa „tuareg" nekoliko dana posle nesreæe iz vozila navodno izvadio „bord kompjuter" koji pamti poslednju brzinu vo¾nje. Prema tim spekulacijama, „bord kompjuter" je bio izvaðen u Gracu, d¾ip je kasnije prebaèen u Zagreb, a potom i u Skoplje na dopunsko ve¹taèenje. Pre ¹est meseci, kada je „tuareg" bio dopremljen u Makedoniju, tvrdilo se da su iz njega bili izvaðeni i „kra¹ senzori", koji upozoravaju na moguænost sudara.

Zbog svega ovoga, a u zavisnosti od zakljuèaka ve¹taèenja, vozaè d¾ipa Ðorði Ðorðievski, koga su Hrvati proglasili za krivca te¹ke saobraæajne nesreæe u kojoj je nastradao To¹e, mo¾e biti osloboðen optu¾be. Posle razmatranja ve¹taèenja, konaènu odluku o tome doneæe skopsko tu¾ila¹tvo.

(R. J.)