Usmeni ispit kod prof. Marine Stojanov

Started by crazy ball, 31-08-2006, 13:33:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

macicka

o pliz,pliz ima li neko kombinacije kod m.stojanov !

labus

evo male pomoci kod prof.marine!prvo nije uopste frx ako se nauci.ona ima neke svoje omiljene oblasti,ali svaki rok ubaci nesto sto ranije nije davala.tako je ovaj rok bilo ispitivanje f-je pankreasa,pa sam ja naravno vratila kombinaciju posle mesec i po dana ucenja.medjutim,slusala sam ispit i pita sustinu i sa razumevanjem,vrlo je prijatna i korektna.

macicka

evo kombinacije kod marine stojanov  mozda ce nekome koristiti!!
1.hiperlipoproteinemije
2.transport i deponovanje Fe
3.poremecaji metabolizma zucnih kiselina

sladjana


Jex

Ima li jos neko neku kombinaciju kod Marine Stojanov? Kad je ispit u aprilu?

Jex

Zar je moguce da niko ne zeli da napise jos neku kombinaciju kod Marine Stojanov?

labus

ne vrede ti kombinacije,svaki rok ubaci nesto novo.skoro pa obaveno su 2 pitanja iz lipida i uh.voli k,hiperurikemije,mg,kreatin,acidozu i alkalozu.da li neko ima kombinacije kod prof.majkic?

HoochieMan

Danas polozih kod Marine, kombinacija:

1. metabolizam triglicerida
2. kompenzatorni mehanizam kod respiratorne acidoze
3. hiperbilirubinemije

Bila je sasvim prijatna i korektna, cinjenica je da nisam lupio nista sto nema veze sa mozgom, ali sve u svemu- sta sam ocekivao iz raznih prica,ispade bas suprotno.

toro

kod stojanov najbitnije je znati uh, proteine, lipide, bubreg, jetru i acido-baznu regulaciju jer iz tih oblasti gotovo uvek dodju 2 pitanja, ako ne i sva tri. ne postoje kombinacije jer ona ima neku svesku iz koje stane pored tebe i diktira ti pitanja. zena nije tolika vestica kao sto se prica, jer za razliku od nekih ona hoce da da i 6, kad i ne znas  sve bas najbolje. sve studente rasporedi sirom njihovog instituta, pa kako vam bog da oko prepisivanja. vredi pokusati puc puc puc :wave:

mare

Zna li neko u koliko je sati sutra ispit kod prof. Marine Stojanov? Hitno!

mare

Kombinacija kod prof. Marine Stojanov:
1. Biohemijski osnov hronicnih komplikacija dijabetesa
2. Egzogeni i endogeni metabolizam lipoproteina
3. Deponovanje i transport Fe
Profesorka je jako prijatna...  dok sam pricala samo se smeska i potvrdjuje. Pita samo osnovno, bas sam zadovoljna! :cvet

zlatniretriver

da li moze jos neko da napise pitanja kod prof stojanov i prof kalimanovske, mnogo bi mi znalcilo. unapred hvala!

mandzoo

Ljudi pisite pitanja kod Marine Stojanov za MB?Koliko pitanja daje i da li daje pitanja sa prakticnog?Unaprijed zahvalan!

mandzoo

Izvukao sam Marinu Stojanov,kakva je?Koliko ima pitanja za biohemicare i da li pita prakticni?

mandzoo

Izvukao sam Marinu Stojanov,kakva je?Koliko ima pitanja za biohemicare i da li pita prakticni?