Vas omiljeni domaci film

Started by Lilika, 12-02-2008, 22:35:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

stephen

Ne znam zasto ali ja ove nase doamce filmove uopste ne volim da gledam...
Jednostavno smorni su mi...
Nije mi zanimljivo za gledanje  :wacko:

Yasmin

verovatno je varljivo leto '68...

frckica-j

Quote from: stephen on 17-08-2009, 01:35:43
Ne znam zasto ali ja ove nase doamce filmove uopste ne volim da gledam...
Jednostavno smorni su mi...
Nije mi zanimljivo za gledanje  :wacko:

Ni ja nisam ba¹ ljubitelj domaæih filmova-ionako smo svjesni pote¹koæa koje imamo a jo¹ kad pogleda¹ neki domaæi film koji to jo¹ dodatno zacrni, odmah pravac most i u Vrbas (kod vas Sava ili Dunav mogu sasvim lijepo da poslu¾e  :wink: ). Izuzev nekoliko komedija, mada i one mogu da budu ba¹ crnjaci...

an85

kako je propao rock an' roll

pozitiva

mrtav ladan i tri palme za dve bitange i ribicu-zauvek!

iwanna 87

Bre Zikina  Dinastija + Lajanje na Zvezde+ Tesna koza! :)))) Najbolji nasi filmovi!! kako glasi formula alkohola! :)))

an85

i naravno dva sata kvalitetnog programa  :ok:

Lesko987


Bred

Quote from: frckica-j on 30-09-2009, 16:23:07
Quote from: stephen on 17-08-2009, 01:35:43
Ne znam zasto ali ja ove nase doamce filmove uopste ne volim da gledam...
Jednostavno smorni su mi...
Nije mi zanimljivo za gledanje  :wacko:

Ni ja nisam ba¹ ljubitelj domaæih filmova-ionako smo svjesni pote¹koæa koje imamo a jo¹ kad pogleda¹ neki domaæi film koji to jo¹ dodatno zacrni, odmah pravac most i u Vrbas (kod vas Sava ili Dunav mogu sasvim lijepo da poslu¾e  :wink: ). Izuzev nekoliko komedija, mada i one mogu da budu ba¹ crnjaci...

Iz te kategorije, meni je jako teska bila serija Gorki plodovi, nisam mogao da je gledam, sve crno ...  :dole: :ohwell:


frckica-j

Ma veæinom je tako. Mislim, u redu je prikazati neke i te¹ke ¾ivotne situacije, i socilo¹ke i sve probleme, sve dok postoji protivte¾a, neka nada koju æe da pru¾e. Ka¾u da èovjek misleæi o smrti zapravo umire polako, jer mu umire du¹a a tijelo bez du¹e je samo obièna materija, prah i pepeo. Tako kad pogleda¹ na¹e filmove, sve jedan do drugog precrni, dodatno te ubiju u pojam, I kako onda da naðe¹ volju da ide¹ dalje, ba se bori¹, da ustane¹ ujutru?

A ove komedije-vrh. Kako je propao rokenrol-znam napamet i svaki put plaèem od smijeha.

Montenegrina

1.Lajanje na zvezde
2.Nebeska udica
3.Kad porastem bicu kengur
4.Sivi kamion crvene boje
5.Cetvrti covek.............itd.