Prakticni i potvrdjivanje

Started by jov@n, 30-07-2008, 15:33:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

jov@n

Ljudi, zna li iko kada je potvrdjivanje i prakticni iz med. biohemije u septembru?

sladjana

Potvrda je 8.09. od 9,00 do 10,00

Bred


diskaaa

zna li neko koje vezbe se ne rade na prakticnom?I jel se uci ceo praktikum?(MB smer) :help2:

IvAAnna

Glukoza, hemoglobin, holesterol, proteini u urinu i ukupni,urea, mok.kiselina, znaci MB radi sve osim enzima i delova koje smo imali na klinickoj, znaci otvori sveske sa vezbi i pogledaj....na usmenom delu prakticnog moras znati i delove koje smo radili na vezbama u Klinickom centru, npr.elektrolite.....eto,nadam se da sam malo pomogla

diskaaa


gaga2

Zna li neko kada je prakticni u januaru?

zabetina

prakticni je 14.1.2010. u 9h,
a potvrda 30.12.2009. 9-10h!

milicagm

Je li tad i potvrdjivanje usmenog?

sali

Potvrda prakticnog i usmenog za one koji imaju polozen prakticni je uvek isti dan

kiza

   A sta da radi neko ko nije potvrdio u tom terminu? Nece valjd asad da mi propadne rok zbog toga!? Zna li neko kad pocinje da radi faks ?

IvAAnna

Mislim da pocinje 11-og, ne znam sta da ti kazem, nadam se da nece praviti problem, jel polazes usmeni ili prakticni? I kod kog profesora?

gaga2

Ljudi,jer se zna kada pocinje usmeni kod prof.Duska?

kiza

 Polažem usmeni kod Slavice Spasić! Zvaću u ponedeljak institut pa ću videti da li će hteti da me ubace u neki termin! A i rok počinje u ponedeljak pa to može da bude problem!

IvAAnna

mislim da sve zavisi od tehnicarke,ako ona bude htela da ti pomogne i da te ubaci u spisak bice super, ali mislim da nece biti problema..