Sapiceva povreda-posledice fizickog obracuna sa Sefikom???

Started by mirror-girl, 24-08-2008, 11:11:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mirror-girl


frckica-j

Samo da se i on ne uobrazi. I Nole mi je bio mnogo simpatican kad je krenuo njegov uspon. Mislim, gotivim ja njega i sad, i navijam za njega, ali ona slikovnica i Novak shop mu stvarnonisu trebali. Koliko bogat mozes da budes u siromasnoj zemlji pa da budes zadovoljan.

Ovo je totalno  :OFF:!
Ubice nas Bredic!

Bred

samo vas gledam ...  :molim: (ispod naocara doduse ali ipak opet dobro vidim  :K2:)

Kakva slikovnica, nisam upucen?

I devojke, morate imati na umu cinjenicu da se u inostrantsvu MNOGO vise ulaze u sport nego kod nas tako da sve sto postignemo, dobro je ...  :wink:  :ok:

mirror-girl

U bre Brede,valjda znas da kad zenski razvezu,tu nema pomoci...  :plez

frckica-j

Ne samo u sport. U sve! Kod nas da postignes nesto moras da imas dobru zaledjinu u banci ili medju rodbinom i kumovima. :(

A ovo za zensko vezanje i razvezivanje je 100% istina.

Ali vi muskarci ste vece tracare od nas! 100% provjereno! :source:

mirror-girl

Quote from: frckica-j on 31-08-2008, 15:09:02

Ali vi muskarci ste vece tracare od nas! 100% provjereno! :source:

Frckice,za ovo imas pice od mene!!!
U stvari,ne jedno,nego 2!!
U stvari,imas koliko god mozes da popijes :)

frckica-j

Hihihi! Onda se spremi da ostanes svorc! Odrastala sam sa muskarcima! :ziveli

mirror-girl

E pa Frcko,spremi se! Ima da te napijem !  :PI:

I dakle,tako,ovi vaterpolisti stvarno nisu normali itd( ovo je da zamazem Bredu oci,da nas ne smrvi zbog OFF-A)

frckica-j

Hihihi! Ja sam spremna!

Da ovi vaterpolisti stvarno nisu normalni! (A ja dodajem i naocale sa crnim staklima :molim:)

mirror-girl

Facooo  :ok:
E cula sam da ce ipak jedan deo reprezentacije,koji je najavljivao da nece vise ucestvovati na OI,ipak otputovati u London 2012! jeeeee...
Ali jedno je sigurno-Dace nece biti medju nima,samo u mislima a005
Ali sta se moze....Nadam se da se ova dvojica nece ponovo potuci!

frckica-j

Zao mi Daèe! Prije svega zbog povrede, ali sad je ziv, izvukao se, pa smo odahnuli.A zao mi i zbog toga sto je toliko zelio tu zlatnu olimpijsku, a nema nista od toga.

A ova dvojica su volovi. Kod nas se upravo odrzavaju Koèiæevi dani i postoji nagrada za borbu bikova koja se zove "Jablan". Neka doðu da se bore za nju. Ovako bi ne¹to osvojili, a niko ne bi rekao da su se (ne)opravdano potukli. :F

Bred


mirror-girl

uuu ala je ovaj Bred pesimista :dole:...salim se,on je samo rezervisani  :streber:
Ako me ne  :gnjec:,nista...

frckica-j

Ipak, Bredu dajem naoèale sa ru¾ièastim okvirima. Da znam francuski sad bih i napisala koji stih iz "®ivota u ru¾ièastom", ali ne znam... (Dobro je sve dok ne poènem da pjevam :>:)

mirror-girl