KAKO SPREMITI I POLO®ITI TOKSINE ZA 14 DANA...

Started by pexualis, 16-09-2008, 12:15:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zerocool

Kad mene neko pita koliko vremena treba da se spremi neki ispit, ja uvek kazem onoliko koliko imas.
Treba izaci na ispit i ako niste spremili, pa pokusati, a ako vec pricamo o toksinima, znaci da uslov nije frka. Pa ja sam razbila prvu kodinu, organski 1 za mane od nedelju dana, ali sam zato cetri godine u srednjoj piskila u gace od profesorke. Sve je to individualno, svi smo isto pametni, samo je volja bitna. Meni je frka sto tu volju malo gubim, ali vratice se. Mozda je bolje predloziti sve ovo, ceo plan, ali ne staviti koliko dana treba, jer se svako ponekad zanese i izjednaci sa drugima. Realno, toksini od 10do30dana, pa ko kako voli, nek iskoristi vreme  :wink:

philoserbiana

vazna je organizacija i sreca na ispitu...hvala kolegi za predlozen plan  :cvet

5Nili

Sto se MEMOAKTIVA tice,stvarno je cudo...Realno,sa njim,za 1 dan moze da se odradi ono sto se u "regularnim uslovima" odradi za 2,i siguran sam da je u ovom slucaju to bio jako bitan faktor,uz volju,naravno. Ja pijem 2 puta dnevno poslednjih 7 dana do ispita i bukvalno sam kao masina :lol: mogu uciti i po 10-ak sati efektivno

Bred

Cime se dopingujete (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,7826.0.html)

Miss No

Pexualis, hoces li molim te da mi kazes nesto ukratko o plasticnim masama, posto vidim da si ih spremao?

Enea

Quote from: Guarana on 17-09-2008, 11:26:12
E ovako... Zao mi je sto na forumu pored svih ovih smajlica nema opcija da se crta...
Moracu to ovako da kazem: naravno da nema sanse da se mikrobi spreme za cetiri dana, kao sto nema sanse da se toksini spreme za cetrnaest... Mozda opet nisam najjasnija. Evo ovako- mislim da kolega lupeta, pa sam samo odgovorila na to...

Ja kazem da moze.
A ti, kako mozesh da kazesh da lupeta, ako vam je upravo iscrtao plan i program za uspeshno uchenje????? (u napomeni gore, ipak stoji da ih nije izashao 1. put!)
Ima ljudi koji su usmeni iz tehnologije polozili za 4 dana. To se zove: ukenj.

Quote from: zerocool on 17-09-2008, 13:11:44
... ali sam zato cetri godine u srednjoj piskila u gace od profesorke.
Si ti ishla u desetu?  :wink:


AnaCrvena

Quote from: Guarana on 17-09-2008, 10:27:32
Quotemikrobi za 4 dana?za usmeni?genije?

Ne razume sarkazam? Uopste? Retard?

nemoj odmah tako teske reci!  a005
nebitno!vazno da smo se sad razumele!  :wink:




MiKy

odakle si ucio?
ima li ko skriptui za davanje(na kopiranje)?

zerocool


nomarks

Quote from: Guarana on 16-09-2008, 19:06:11
Sistem ti je otprilike kao i moj za spremanje mikroba:

dan 1: Oblik i velicina bakterijske celije (taj dan sam se nesto razvlacila s tim pitanjem)
dan 2: Gram pozitivne, Gram negativne i sve ostale bakterije, opsta virusologija i RNK virusi
dan 3: DNK virusi i paraziti
dan 4: Pre podne sam obnovila 1. i 3. dan, a popodne 2. (taj dan sam se stvarno iscimala, ucila sam 23 sata)

Ali dobro, toksini su malo obimniji, treba vise vremena...

A ja sam farmaceutsku spremila za 15 dana i racunam da mi za toksine ne treba vise od 6 :1... oladite ljudi,ispadate smesni...

Bred