GRADIVO ZA PONAVLJANJE!

Started by kaja, 30-09-2008, 14:38:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kaja

 
    1.      Nemoj se zanositi da ne¹to mo¾e¹ promijeniti na mu¹karcu. Osim ako ne nosi pelene.

    2.      ©to napraviti kad ti mu¹karac zalupi vratima s vanjske strane? Zakljuèaj ih iznutra.

    3.      Ako su veæ jednog mu¹karca poslali na Mjesec, morali bi ih moæi poslati sve!

    4.      Ne dopusti da misli tvog mu¹karca lutaju. Premale su da bi bile same vani.

    5.      Uvijek izaberi mlaðeg mu¹karca. Ionako nikad ne sazriju.

    6.      Mu¹karci su svi isti - imaju razlièite face samo da bismo ih mogli raspoznati.

    7.      Definicija ne¾enje: mu¹karac koji je propustio priliku da unesreæi neku ¾enu.

    8.      Nije istina da ¾ene rade kretene od mu¹karaca. Veæina mu¹karaca se dièi motom "Uradi sam!"

    9.      Jedini naèin da mu¹karca navede¹ da ne¹to napravi je da mu ka¾e¹ da je prestar da bi to napravio.

    10.     Ljubav je slijepa, ali brak je iskustvo koje otvara oèi.

    11.     Ako si ba¹ ¾eli¹ mu¹karca koji æe biti vezan uz tebe, potra¾i ga u bolnici za du¹evne bolesti.

    12.    Sinovi Izraela lutali su pustinjom 40 godina. Eto, i u drevna vremena mu¹karcima je bilo ispod èasti pitati za put.

    13.     Ako te pita jel voli¹ kartanje, reci "da, ali samo s kreditnim karticama".

     14.     Zapamti da smisao za humor ne znaèi prièati viceve njemu, nego smijati se njegovima.

     15.     Svi su ljudi stvoreni jednaki. Na nesreæu to ukljuèuje i mu¹karce.

frckica-j

Istina... Eto, a meni ka¾u da sam feministkinja!  :wink:  Mada, èitala sam ovo veæ negdje.

KaBoom

Sve ¹to imam da ka¾em reèeno je ovde: http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,15244.0.html (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,15244.0.html)

Toliko o tome! :kul:

frckica-j

Da u tvome stilu, skoro da bih pomislila da si ga ti napisao. A gdje si na¹ao ovaj inspirativan tekst?

KaBoom

Neko poslao mail na grupu UM iliti "ujedinjeni mu¹karci"... :K2:

frckica-j

Jao, vidi, vidi, pa i grupu svoju imate. CCC, i onda ka¾ete da ste hrabri. A ovamo ujedinjeni u borbi protiv nas ¾ena. Ma mu¹karèine...  :trfr:

KaBoom

Ma zezam se, poslao mi kolega... :wink: Ne treba nama grupa, dovoljno je jedan mu¹karac da vas 100 dr¾i pod sobom. Sultan ¾iv primer! :K2:

frckica-j

Hm, sultan ka¾e¹??? Podsjeti me, ali mislim da sultana veæ odavno nema. (To je vjerovatno jedan od razloga, i to glavni.) Postoje emiri, ali oni imaju manji broj ¾ena. Jednom su mi neki prijatelji to obja¹njavali i u èemu je razlika, kao i naèin na koji muslimani poste isl. ali sam malo pozaboravljala, mada mislim da je osnovni dio ostao.
Eh, da, problem je i u sledeæem: muslimanke su vaspitane da podnose da budu jedna od nekoliko, meðutim Srpkinje nisu...  :batina :source: I ba¹ zato vi jadni mu¹karci morate da imate tu neku ujedinjenu ligu ili kako veæ... Ne mo¾ete sa jednom da izaðete na kraj, a sa 100 tek...  :trfr:

Adonis_Vernalis