Prakticni ispit iz farmaceutske tehnologije?

Started by Bred, 22-09-2006, 22:46:37

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

majce

za potvru putem mail-a napisati ime i prezime,broj indeksa,status tj. koja si godina ili si apsolvent  predmet tj. farm. tehnologija,prakticni ili usmeni i sve to posaljes na [email protected]

Ajvi

#31
Hvala Majce, to mi je nedostajalno..  8)

Ajvi

#32
Ljudi, moze li neko sa sigurnoscu da kaze da li je ovaj termin 11.01. samo za apsolvente???  :hm
Bas biste mi ustedeli dragoceno vreme.. Tnx  :cvet

dona

tako stoji na oglasnoj tabli
11.01.2007. u 9h
06.02.2007. u 9h
08.03.2007. u 9h

pozdrav

Ajvi

Ok, danas sam bila na faksu, i tehnicarka kaze da ce termin za
potvrdjivanje prakticnog za februar biti naknadno istaknut..
Sto se tice ispita sad u cetvrtak, da, mogli su da izadju i studenti V god, al' je za njih potvrdjivanje bilo juce, 8.1... (a ja mislila da fax juce nije radio..)
Sutra, tj. 10.1. u 11h su konsultacije, a i 5.2. u 11h, ce takodje biti odrzane.. Neko rece, da znaci otici.. Ja sam vec bila, al' izgleda da se masa ljudi tamo pojavila da cuje sta drugi imaju da pitaju.. :) U svakom slucaju, korisne su, ako imate sta da pitate.. 

Bred

da, i ja sam cuo da su korisne pogotovo za starije studente koji su dosta toga zaboravili

Vanna

E jesu te konsultacije dobre. Ja sam bila prosli rok, drzala ja Savicka. Kaze svasta novo. I tako. Idi obavezno.

stef

 Obavezno idi na konsultacije...Tu cujes cake zbog kojih se pada.

majce

da li neko zna koliko vazi prakticni ispit ako je polozen u toku slusanja pete godine? :shock

stef


majce

da,to znaci godinu dana.ako sam polozila u aprilu prosle godine da li vazi zakljucno sa aprilom ove godine,tj. i april? :hm

Bred

mislim da bi u aprilu morala opet da polazes

bambi

6.2. sam polagala prakticni iz tehnologije.bio mi je prvi put ... 20 ljudi radi u tisini.. za svakog ima Ph...moji recepti su

Rp/
      Bisacodily    0,01
      excipientic    q.s
      M.f.supp.D.t.d.N*VII
      S.po 1 supozitoriju po potrebi


Rp/
      Ichtioly   5,0
      Zinci oxydi pastae ad 50,0
      M.f.pastae
      S.spolja


  drustvo, ako se vi secate vasih posaljite. :~

Jeca

E ajde da osvezim ovu temu ili ti Brede ili koji je vec moderator zaduzen, prebacite ako mom pitanju ovde nije mesto...

Sta najcesce dolazi na prakticnom da se izradi, da li dave, da li gledaju kako radis,...uopste taj deo mi je imaginaran kako sve to izgleda, jer nazalost smo imali takve asistentkinje da je bilo bitno doci na vreme i SVE uraditi za taj dan, a da li ti to pravilno radis, nije uopste bitno, dok nam nije dosla jedna jako dobra asistentkinja, vidi se da je sto se kaze "Old school" i verujte mi, nikad bolje vezbe. Steta sto nije bila od pocetka....ali ovo je vec.....  :OFF Samo obratite paznju na ovo crveno :)

Bred

imas nesto ovde http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,2397.0.html
i ovde -> http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,2117.0.html