SD Partizan

Started by nasty girl, 07-06-2006, 13:17:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

trinity

Vamp skrati jezik malo bez vredjanja
Branite da se pise protiv cz i njenih igraca a ovamo pljujes po partizanovim igracima
Uostalom sinoc se videlo ciji golman je p....

nasty girl

trinity podrzavam te u potpunosti!!!!! :cvet :cvet :cvet

Vampire 666

04/10/2006 | Izvor: B92
Kamings napustio Partizan!
Aktuelni ¹ampion ekipa Partizana raskinula je u sredu ugovor sa amerièkim plejmejkerom Vontigom Kamingsom!

U zvaniènom saop¹tenju na sajtu "crno-belih" navodi se samo da " je ugovor izmeðu KK Partizan i Vontiga Kamingsa raskinut zbog njegovog ne prihvatanja uloge koja mu je odreðena u timu".

28-godi¹nji Kamings je od 1999. do 2003.godine igrao za Golden Stejt Voriorse i Filadelfija Sikserse, a 2004. godine seli se u Evropu i prelazi u Virtus iz Bolonje. Za Hemofarm je u Goodyear ligi proseèno ubacivao 10,5 poena za 24 minuta na parketu, a u ULEB kupu u drugom krugu je za minut vi¹e postizao 11,5 poena po meèu.

Klub iz Vr¹ca je napustio pred poèetak plej ofa ¹ampionata SCG odlukom tada¹njeg trenera Hemofarma ®eljka Lukajiæa.

Po dolasku u Partizan preuzeo je mesto prvog plejmejkera i sa crno-belima je osvojio titulu prvaka.

zoe

Quote from: Vampire 666 on 27-09-2006, 09:53:57
tu p**u kralja su trebali i vise da kazne....nije ni cudo sto nije uspeo napolju kad je takav divljak...crnogorac, sta reci...

Vamp, kojim povodom? Kakva je ovo netolerancija.... .grins. Nesto mi se svi pozivaju na pravilnik foruma ovih dana, pa evo i ja da se pozovem... :shock

willie the scot

navijacke strasti...jel neko za jedno huligansko makljanje sa mnom,a?vatreni sam zvezdas,a uz to sam i vatreni crnogorac.

Vampire 666

Quote from: zoe on 04-10-2006, 23:44:50
Quote from: Vampire 666 on 27-09-2006, 09:53:57
tu p**u kralja su trebali i vise da kazne....nije ni cudo sto nije uspeo napolju kad je takav divljak...crnogorac, sta reci...

Vamp, kojim povodom? Kakva je ovo netolerancija.... .grins. Nesto mi se svi pozivaju na pravilnik foruma ovih dana, pa evo i ja da se pozovem... :shock


Nema veze za koga Kralj igra...Jednostavno mi je najodvratniji lik domaceg fudbala od trenutka kad sam ga prvi put video...A ova poruka mi je izletela...Bio sam pod svezim uticajem utakmice sa OFK...

trinity

ajde malo smirite strasti
Nisam dozvoljavala da grobari pljuju cz na njihovoj temi, pa tek ovo necu da dozvolim (kao ja sam sad neka vazna faca)
Wilie ja sam uvek ''za''

nasty girl

Kamings, ipak, ostao u Partizanu

Vontigo Kamings, amerièki plejmejker koji je prethodne sezone igrao za Partizan, i dalje æe nositi crno-beli dres, epilog je pregovora igraèa i njegovog menad¾era sa upravom beogradskog kluba.

U toku dana na zvaniènim internet stranicama KK Partizan objavljeno je da se ugovor sa Kamingsom raskida "raskinut zbog njegovog  neprihvatanja uloge koja mu je odreðena u timu".

Nekoliko sati kasnije objavljeno je novo saop¹tenje u kojem se ka¾e da æe Kamings ostati igraè Partizana.

"Odreðeni problemi su postojali, ali je u razgovoru koji je u sredu uveèe obavljen na insistiranje Kamingsa, amerièki plejmejker pokazao zrelost da ih uvidi i prevaziðe. Samim tim vi¹e ne postoje razlozi da se ugovor raskida. Saradnja æe se nastaviti u skladu sa ranijim dogovorom."

28-godi¹nji Kamings je od 1999. do 2003. godine igrao za Golden Stejt Voriorse i Filadelfija Sikserse, a 2004. godine seli se u Evropu i prelazi u Virtus iz Bolonje. Za Hemofarm je u Goodyear ligi proseèno ubacivao 10,5 poena za 24 minuta na parketu, a u ULEB kupu u drugom krugu je za minut vi¹e postizao 11,5 poena po meèu.

Klub iz Vr¹ca je napustio pred poèetak plej ofa ¹ampionata SCG odlukom tada¹njeg trenera Hemofarma ®eljka Lukajiæa.

Po dolasku u Partizan preuzeo je mesto prvog plejmejkera i sa 'crno-belima' je osvojio titulu prvaka.

Vampire 666

    
05/10/2006 | Izvor: B92
Partizan proslavio 61. roðendan
U sredu je JSD "Partizan" obele¾ilo 61 godinu postojanja. Tim povodom uruèene su godi¹nje nagrade za najuspe¹nije Partizanove sportiste. Ove godine najvi¹e priznanja dobili su èlanovi veslaèkog kluba

Najuspe¹nija seniorska ekipa u mu¹koj konkurenciji je Veslaèki klub, dok je najuspe¹niji trener, selektor veslaèke reprezentacije Neboj¹a Iliæ. Partizanov sportista godine je vaterpolista Danilo Ikodinoviæ, dok je najuspe¹nija sportistkinja, karatistkinja Roksanda Lazareviæ.

Posebno priznanje dodeljeno je svetskim ¹ampionima u veslanju, Nikoli Stojiæu, Jovanu Popoviæu i Ivanu Ninkoviæu. Nagrade je uruèio predsednik JSD Partizan, Danko Djuniæ.

johny cage

Partizan odavno nije imao igraca kao sto je Zajic! Jesic je greska, a Kralj legenda i najveca faca u klubu.
Navijaci koji bojkotuju utakmice veca su mafija od uprave ( "strani placenici"). U domacem prvenstvu, vec se peva nova pesma: " Jos jedna pobeda i titula, crvena zvezda je opet ukrala".
Sto se tice fudbalske karte sveta, mogu uz savrsenu objektivnost i sigurnost reci:" Balkan - Grcka = Partizan"!
To su moja utisci iz sa pocetka sezone. Zar nije tako?



Phenomenon

@ johny cage

zeko, bjekovic i kompanija, konstantno kradu vec 20 godina.
Za detaljnije info, procitaj knjigu "Najvece mucke u FK Partizan". Download knjige na www.juznifront.com
Bojkot navijaca bilo koja uprava na svetu, koja ima imalo obraza, treba da shvati kao gresku u svom radu i poziv da daju ostavke. A ovi nasi bi i svoju decu dali samo da ukradu jos koji dinar. Upropastili su Partizan, a sto je jos crnje i dalje ga propaste.

johny cage

Curkovic je bio kapiten jednom Platiniju, decko. Da li ti znas ko je Platini? Cepter je napunio dzepove vodjama pa vas mlade i neiskusne varaju da ''rusite'' upravu za dzabe.  :box
Gledaj sta se desava u zvezdi, juventusu, interu pa i milanu...

Marinkovic+Zajic=4 kom

lalalalalalalalalalalalala
crno-bela boja mila u srcu mi uvek bila od kad za se znam, volim partizan. :loptica

nasty girl

Quote from: johny cage on 16-10-2006, 21:56:42
crno-bela boja mila u srcu mi uvek bila od kad za se znam, volim partizan. :loptica

nisi jedini.... :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog

stef

Partizan? Mislio sam da su to ukinuli...Svasta.

johny cage

pre ce ukinuti farmaceutski fudbal ako nastavite tako "dobro" da igrate :box