Restorani

Started by Darker, 01-09-2006, 13:44:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

katarina

Ja odande ne mogu da izadjem a da ne pojedem i slanu i slatku palacinku! I jos ako je bilijar slobodan...Super su!!!

zoe

A kad izadjes, mirises na palcinku i svi znaju gde si bio, ali je opet diiiivnoooo....

Coolgemini

Evo jedan i ja da preporucim.Ulica Nevesinjska ili ulica koja spaja Makenzijevu i Njegoshevu na Kalenic pijaci.Tu se nalazi jedan jako zavuceni i fini restorancic italijanske kuhinje-''Bokato'' sa predivnim ponudama i ne tako skupim cenama...Mesto je poprilicno tiho,romanticno,ukraseno svecicama,pozeljno je ici sa lepsom polovinom..i obavezno jesti piroske...Piroshka THE GREAT :shock

trinity

Ne mogu da verujem da sam ovu temu tek sada videla
Trag svima preporucujem ul. Dragoslava Jovanovica 2 (iza pumpe u na kraju francuske) broj telefona 011/322 74 95 obavezno zakazujte za uvece moze vam se desiti da stvarno nema mesta preporucujem bastu za zaljubljene pored prozora to je za dvoje i sve oko vas je u staklu ekstra je kad pada kisa posto vam je iznad glave staklo pa onako fino kucka
od hrane vam necu nista preporucivati jer ja tamo idem 7 godina i jedem samo dva jela. (ne volim promene)
Sto je pereca rekla za K2 u potpunosti se slazem mada je moje misljenje da sta god da narucite bice ekstra.
Ako zelite nekoga da ocarate i zadivite a pare vam bas nisu problem preporucujem vam restoran Dzentlmen u Zahumskoj ulici (tacno iza Vise poslovne) sef kuhinje i vlasnik restorana je bivsi kuvar engleskog ambasadora...
Usluga je ekstra, a hrana jos bolja, ambijent za 10.
Takodje preporucujem Maderu (na tasmajdanu), Cinnecitu (na kosutnjaku u Filmskom gradu), Kalemegdansku terasu, Frans (kod veterinarskog fakulteta) i Na cosku (ugao Beogradske i Krunske).

sandric

Frans je super za porodicni rucak...od malena idem tamo sa roditeljima

vladimir

Kineski restoran "Peking" u Vuka Karadzica.Fenomenalan ambijent, odlicna hrana i super usluga.Gazdarica je cak sedela sa nama i bas smo se fino ispricali. :>

Darker

... odmah do Pekinga, Fast food - Mobi, jedino mesto u krugu od kilometar gde mogu da popijem obiènu crnu kafu za 50 dind¾i i da pojedem hot-dog za 70 :> :> :>
Otkad uèim u gradskoj, ne izbivam iz Mobija :> :> :> :>

Masha

Pizze na parce, ali i cele preporucujem u piceriji "Da Toto" u ul. Strahinjica Bana. Oni rade i dostavu, pa probajte. Najbolja vegetarijana koju sam ikada probala.

Smrda

a da li neko  zna gde je restoran "Gushti mora",cula sam da je najbolji morski restoran kod nas...????

besno pile

"Gushti mora" se nalazi preko puta ade,gde skrece 55-ica.Ne znam da li se vec ta ulica zove Radnicka(?!)....
I,da stvarno je suuuuuuuper!

Smrda

hvala besno pile!!!!

nasty girl

procitala sam prethodne poruke i videh da ste nabrojali i Trag, moje misljenje je da je restoran fenomenalan....takodje ima jos jedan restoran na Dorcolu u blizini Traga zove se Tanjir koji je isto ekstra...

na Kalemegdanu preporucujem restoran Mali kalemegdan..kada napolju sedis bas se osecas prijatno..

u 29 novembra ima restoran/picerija Orao koji je stvarno fenomenalan...pice su im extra...

na Kosutnjaku ja preporucujem restorane Kosutu i Vidikovac...ja se iskreno najprijatnije osecam na kosutnjaku...priroda, mir, tisina....

na Savi kod Sajma ima brod restoran Lahor stvarno je fenomenalana hrana...

skoro sam bila u nekom restoranu u Zarkovu zove se Pink... pice ja jako jeftino,a porcije su tako velike da nema sanse da se pojede sve, hrana je jako ukusna...

cevabdzinica Sarajevski u Dusanovoj je ekstra...mene bas podesca na Bosnu...

Zboravih da pomenem Frans...on je zakon....

sandric

Cevabdzinicu Sarajevski drzi moja drugarica i stvarno im je sve odlicno

darusaz

Quote from: yeca on 09-09-2006, 20:46:16
PONИO je u Poѕe№koj :)

Ma Poncho, iz istog lanca ali u Sarajevskoj. :D

katarina

Bila sam u Sindjelicu prosle nedelje posle duzeg vremena, i stvarno je superiska! Hrana ukusna, porcije veliiiiike(ja stvarno puno jedem i nisam mogla celu da svarim), konobari su jako ljubazni, ma odusevljena sam. Samo, ono vestacko cvece mi izbi oci! Inace ne volim vestake!