Izbori za Studentski parlament Farmaceutskog fakulteta 2007

Started by pereca, 12-03-2007, 09:36:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Lence

        Meni sad ni¹ta nije jasno!  :hmm Koja je poenta izbora kada za svaku poziciju postoji samo jedan kandidat? Izmeðu koga mi to biramo kad nemamo izbor? Meni se èini da glasanjem samo odobravamo ljudima da dodju na pozicije za koje su se kandidovali! :hm   

cvjetic

Lence,ti ne moras da glasas ako ne zelis,tacnije mozes da glasas protiv.Jako je bitno izaci na izbore,ne mora se glasati za kandidata.Moglo je biti i vise kandidata,ali su oni ocigledno iz nekog razloga tu,vjerovatno su vec nesto radili za svoju godinu.Ja recimo mislim da prva godina nije mogla da ima bolje kandidate,i mislim da ce stvarno raditi dobar posao za svoju godinu.Isto tako mislim i za petu godinu.Bitno je da postoji inicijativa da se nesto uradi i promijeni.

pereca

Po jedan kandidat u svim kategorijama se prijavio prosto zato sto vise niko nije hteo da se kandiduje.

U svakom slucaju bi bilo bolje da je bilo vise kandidata.

Ovako ste glasati za ili protiv ovih koji su se prijavili.

Mada, moje misljenje je bolje ista nego nista.


cvjetic

I ja mislim da je bolje bar nesto.Isto nam je da imamo predstavnike koji nista ne rade,i da nemamo predstavnike.Bolje da su tu,pa bar ce nesto da urade,pod pritiskom ako nista drugo. :batina

pereca


Bred

To da li ce nesto da rade videcemo. Ono sto sam ja zapazio jeste da za pola predlozenih ljudi nemam pojma ko su... :roll: takodje bi mozda bilo dobro da ovi predstavnici dostave svoje male slicice da bi studenti znali da ih prepoznaju i da bi mogli da im se obrate, imena malo znace. :wink:

zoe

Видиш Бред, ја знам већину људи са листе и могу ти рећи да су то заиста одлични људи и јако добра екипа! :)

Bred

e ako smo se zajebali sto se glasanja tice-onda cemo tebe da krivimo :K

vladimir

Kao biv¹i èlan prvog sastava Studentskog Parlamenta, mogu reæi, znajuæi dosta ljudi sa ovog spiska, da æe ova ekipa moæi da nastavi tendenciju dobrih i korisnih dela koje je prethodni saziv uradio tokom svog mandata. 8)
Samo napred, omladino, imate podr¹ku nas penzosa! :K

pereca

Ne sumnjam da ce novi saziv SP dobro raditi i dati sve od sebe.
Deljenje svojih slicica po fakultetu moze da se rzlicito protumaci.
Elem, moci cete svi da ih upoznate u prostoriji studentskih organizacija kada pocnu sa radom, a njihovi e-mailovi ce biti dostupni svima.

Duznost ce preuzeti u ponedeljek, nakon konstitutivne sednice SP.

A ja se svima vama zahvaljujem na saradnji u proteklom periodu.

@Vladimir
narocito penzosima sa kojima mi je bilo izuzetno zadovoljstvo raditi  :wink:

Bred


pereca

Molim vas da na postove ne odgovarate samo smajlijima, odnosno ako nemate nista konkretno da kazete.  :K  :luda

Bred


pereca

Slazem se, jer i da sam normalna poludela bih.  :wink:

Bred

bilo bi pozeljno da oni predstavnici godina koji su na forumu da mi se javi da bi im stavio status predstavnika godine da bi se studenti lakse snalazili :)