Sa usmenog ispita kod profesorke Vujic

Started by Bred, 27-06-2006, 10:27:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Zena je skroz prijatna i opustena. Kad smo usli rekla nam je da je bolje da smo ostali kuci da ucimo a da njen psiholoski profil mozemo procitati na forumu (  :wink: )  Takodje, rekla je da je zovu MB kao MB pivo  :PI :K
Takodje budite koncentrisani!!U glavnom je u pitanju pola odgovora, inace nece da vas zavlaci i namerno zbunjuje

lijepa bosanka

Ja sam i¹la na nekoliko predavanja kod nje.....jer sam MB i djelovala mi je OK. A i studenti sa na¹eg smjera koji su polo¾ili  farmaceutsku ka¾u da je super!!

besno pile

Brede,u potpunosti se slazem sa tobom.I ja sam danas slusala i zena je super.Mislim da je jako bitno to sto ne stvara tenziju kod studenata.....
....i buni me tvoj identitet :)

Bred

Mojim identitetom nemoj da se bakces dzabe nego bolje napisi to sto si ti pribelezila sa usmenog :wink:

yeca

da da, i¹la sam i ja na predavanja cele godine i u par navrata je predavala i ¾ena je maksimalno na mestu, fina, opu¹tena, prijatna!!

LUS

To sto je prijatna znaci da ce te na "finjaka" oboriti a ne da ti baci index!Sto mu dodje na isto.Jos se pravda sto te je oborila,da sebi umiri savest.Ja mislim da je ta zena veoma konfuzna,vecinom ne znas sta te pita,sta hoce da joj kazes.Ne voli da postavlja pitanja nego da joj ti sam pricas.To joj je velika zamerka ako treba da ti "izvlaci"odgovore iako su ti odgovori tacni!Nije dosledna  po pitanju ocenjivanja,daje ocene kako joj se cefne.Nekog osteti a nekom pokloni ocenu,uopste ne zna realno da ocenjuje.Nije ni cudo sto joj profesori toliko dugo nisu dali da ispituje DF.Devojci je dala 10 a nije joj dala 6. pitanje!!!!!!!!

besno pile

pa,jel ima neko ko je juce odgovarao?ili vi sto danas odgovarate,napisite utiske,pitanja,i ostalo!

Bred

#7
utisci sutra

yeca

Ajd nek ti je sa sreæom Bred!!

Ja znam neke ljude koji su i¹li da slu¹aju ispit kod nje ovih dana i rekla je da je videla da su ljudi izbacili na forum ne samo njena ispitna pitanja nego i podpitanja i rekla je da to nije u redu! Tako da je ovima ¹to su slu¹ali i izvadili papire da zapisuju ista, rekla da to ne rade! Nije u redu!!

Nije joj svejedno izgleda!!

PROFESORKA, PO©TO ÈITATE OVO, NE MISLIMO MI NI©TA LO©E TIME ©TO SE ISPOMA®EMO I ©TO VAS PROFESORE TU I TAMO UHVATIMO U RASKORAKU!! LOGIÈNO JE DA ÆEMO URADITI TO ©TO RADIMO!! POGLEDAJTE OSTALE FORUME I VIDEÆETE DA SE IZBACUJU ISPITNE KOMBINACIJE I ZA DRUGE PREDMETE. A VA©A ISPITNA PITANJA SLU®E DA SE STUDENT EVENTUALNO OPUSTI I MALO RASTERETI A VI ÆETE VEÆ SVAKAKO PROCENITI NJEGOVO ZNANJE ODN. NEZNANJE NA ISPITU!! PA NEÆE NIKO POLO®ITI KO IMA VA©A (ILI BILO ÈIJA) PITANJA A DA NE ZNA MATERIJU!!

Sla¾ete se??

Bred

Ne sme se sad profesorka javiti jer ce otkriti koji nick koristi :>
Btw, ta devojka koja nije vukla 6.pitanje je blistala na prethodnih pet i ja ne sumnjam da bi znala i 6.
Profesorka je skroz ok, prijatna, ne deluje ti toliko odbojno , strano, arogatno i nervozno kad sednes preko puta nje, meni je ispit bio veoma prijatan jer sam maltene diskutovao sa njom, hoce da ti pomogne u smusli da ti ne zavuce pitanje ili da te namerno zbunjuje i proverava tvoju sigurnost.
Mnogo mi se svidja sto ocenu obrazlozi, i uvek pita one koji su slusali da li je dala studentu koji je odgovarao pravu ocenu, da ga nije slucajno ostetila itd.
Iskreno, ne shvatam kolege koji se ljute sto su dobili 6 kod prof Zorice a za tu sesticu bi igrali pipirevku kod Sotea ili Agbabe samo da je dobiju! Sto svedoci o tome koliko su ljudi nezahvalni. I nerealni
Za kriterujum ima vremena da se potpuno iskristalise, uglavnom ne obara lako, npr 1 devojku je oborila jer nije znala ulogu nijednog vitamina B u organizmu!
MORATE da napisete sva pitanja, sto vise formula i MORATE da znate SVA pitanja! Ako to uradite , nema razloga da strepite da li cete poloziti kod prof Vujic
Ono sto ja mogu da kazem jeste da je prof Vujic jedina svetla tacka na tom institutu

Jeca

#10
Brede,jel to znaci da si polozio?   :~

I ja mislim da to sto nije bila pitana 6. pitanje treba da joj bude nagrada ako je blistala. I potpuno nema svrhe da se gnjavi sa sestim pitanjem, cisto eto radi reda. JAko je lepo sto prof. obrazlozi svoju ocenu i lepo je sto se ne ponasa nadmeno, znate ono ja sam gore, a vi ste svi ISPOD MENE!

Elem, profesorka je krajnje korektna, jedino bih volela da se usaglase sva tri profesora sta je ono OSNOVNO sto  treba da se zna? A ne jedan trazi nomneklaturu, drugi trazi osnovne formule, treci trazi sto vise da se napisa formula, pa onda genericka imena, pa....olaksajte muku nama studentima (ovim nisam htela da kazem da treba SVE da traze!  :lol2:) VOlela bih da se izvuku vise pitanja na jedan papir i da se da studentima....lepo npr. cefalosporini: -per os; -injekcioni;... i tako redom, a ne da se ljute sto mi pisemo kombinacije, pa kao da ako imam njih necu sesti i uciti....i onako lepo prosetaju kroz gradivo i shvate da li smo stvarno ucili... Ne vidim nista lose sto znamo kombinacije, koje ce verovatno biti promenjene zbog saznanja da znamo :P (e sad ko shvati, svaka cast)

I nije mi jasno zasto prof. misli da studenti imaju neko pogresno misljenje o tome kako ispitiuje i da cemo posle ovde da je ogovaramo itd, itd, jer ja koliko sam cula, a i videla, zaista je maximalno korektna i nije previse zahtevna (moras da znas znanje) i samo su pozitivne kritike. Samo neka ostane takva, da je ne iskvare  :happy:


I jos nesto...smatram da to sto studenti idu da slusaju i zapisuju sta prof. pita je sasvim normalno, cisto da znamo na sta da obratimo paznju i ne znam zasto misle da je to "ucenje i hvatanje beleski" kao da mi mozemo iz tih beleski pa da naucimo nesto...svi smo svesni da ako ne zagrejemo stolicu, dzaba nam sve! Jako je lepo sto moze da se slusa ispit i sto imamo tu beneficiju, da tako kazem...ali treba da nas puste i da zapisemo na sta obratiti paznju.

A ja sad odoh......  :run

Bred

Naravno, i ne mozes sve zapamtiti koliko je obimno, ja vec posle drugog studenta koji odgovara ne mogu da pratim potpuno sta pita, ode koncentracija tamo gde ne treba plus kad zapisemo znamo na sta da obratimo paznju kad dodjemo kuci i to doucimo. Valjda je cilj da svi sto bolje naucimo?! Jer slusanjem ispita se zapravo i mi samoproveravamo

yeca

Da, nego ne odgovori nam ti JESI LI POLO®IO BRED???
I jesi li uop¹te zapao kod prof Vujiæ??
:)

A za to 6. pitanje - mislim da kriterijumi moraju da budu isti za sve. Nema to veze da li je blistala ili nije. Onda neko ko nije blistao na prethodnih 5 pa ne mora i to 6. da izvlaèi da ne bi sluèajno pao na poslednjem pitanju. Je l' tako??
Ne sumnjam da je devojka znala ali da bi se do kraja zadr¾ala korektnost (IPAK SMO SVI MI U ISTOJ POZICIJI) ta devojka i bilo ko drugi je svoju ocenu morao da potvrdi i na tom poslednjem pitanju (od koga svi strepe, zar ne??)

mullala

Ne strepe svi od poslednjeg pitanja. ja sam uvek imala stav: Samo ja do njega da dodjem, lako cu se izvuci... :lol:
A mozda je profesorka bila potpuno zasenjena blistanjem znanja te devojke, da je jednostavno zaboravila... :) Ljudi smo, desava se...

Bred

Normalno, na 6.pitanje moze malo i da se zamuri

Ljudi, citajte i ostale delove foruma http://www.farmaceuti.com/forum/index.php?topic=824.0;topicseen