Gde izaci u BG-u preko leta?

Started by danijela, 12-07-2006, 20:45:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

yeca

#15
Quote from: sandric on 16-07-2006, 22:23:36
Evo ko voli malo otmenija mesta neka ide u kontakt

Pa ne znam koliko je otmeno mesto koje 24h, koliko inaèe radi, miri¹e na palaèinke i poh.... vrlo neprijatno, naroèito kad izadjete iz kafiæa..
ali jeste stalno pun zato ¹to je lokalnog karaktera uglavnom i jedan od retkih koji radi celu noæ

E na Adi je totalno ludilo, preme¹ta se masa na Savu definitivno..
U kafiæu SEX I GRAD se petkom organizuje tanga veèe (takmièe se mu¹ki i ¾enske) pa se ocenjuju itd...
Ja sam sinoæ bila - bilo je ibiza veèe...

Kaæa, koliko ti tvoja drugarica plaæa reklamu??  :wink:

sandric

Nisam znala da na Bibisu daju autan? :confused:Ja sam bila u sredu na Bibisu,vecerala popila pice i kafu ostavila im 2000 dinara i nisam dobila bas nista .grins....Inace na adi je ludnica ja sam sad dosla....u Havana baru ima ziva svirka :loptica

katarina

Pa ako si sedela unutra, nece ti dati da se naprskas, ali napolju, slobodno im trazi:)

Bred

Akcija Glasa : Biramo mesto za najbolji provod u gradu
Urbani klub za urbane ljude
Dobar provod pod vedrim nebom uz muziku vrhunskih di-d¾ejeva, Summer Bassment idealan za letnju sezonu
Poslednjih godina veliki beogradski klubovi se u toku letnjih meseci sele na otvorene prostore, zanimljivije, atraktivnije i prijatnije za njihove stalne posetioce. Tako je i sada veæ kultni Bassmentom koji preko leta postaje Summer Bassment. Ono ¹to je isto je dobra zabava i vrhunska muzika tako da nema bojazni za sve klubere koji vole dobru elektromuziku. Danas u Glasovoj akciji predstavljanja zanimljivih mesta za izlazak prièamo upravo o ovom klubu, koji se nalazi na teniskim terenima OK Partizan, na Kalemegdanu.

Cela "zimska" ekipa Summer Bassmenta preselila se na Kalemegdan. Ovde se skupljaju, moglo bi se reæi, urbani likovi koji istinski u¾ivaju u muzici i dobrim majstorima koji stoje iza miks pulta. Ovog leta Summer Bassment je ugostio brojne poznate strane di-d¾ejeve, uz èija imena na elektrosceni stoji epitet presti¾no. Za sledeæu nedelju najavljeno je gostovanje poznate End¾i Rida kao i Amerikanca Karl Krega, poznatog po remiksima d¾ez pesama. Ovde èesto svoje se¹ene imaju i Gramofond¾ije, di-d¾ej dvojac koji pu¹ta "old school Chicago hous" muziku. Stalni posetioci uvek imaju reèi hvale i za èuvenog di-d¾ej Pepea, koji pu¹ta "proverenu" muziku, kada u klub svraæaju i ne¹to stariji ljudi.

- Iskreni sam poklonik klupske muzike, bez obzira na to ¹to sam odavno pre¹ao tridesetu, naroèito onog ¹to pu¹ta Pepe. On je zaslu¾an za to ¹to moj glas ide Summer Bassmentu - stoji u poruci koju nam je poslao Du¹an, koji se pridru¾io akciji Glasa.

Ulazak u klub se naplaæuje samo kada gostuju poznate svetske zvezde, a i cene piæa su sasvim "pristojne" i adekvatne za svaki d¾ep. Jo¹ jedna povoljnost je i to ¹to mo¾ete organizovati privatnu ¾urku u klubu, pod zvezdama.

Pozivi i poruke koji sti¾u na na¹ telefon 062 - 296 - 521 pokazuju da ste zainteresovani za izbor lokala koji æe poneti titulu najboljeg. Veæ su se izdvojili favoriti, ali glasanje jo¹ uvek nije gotovo, tako da ima dovoljno vremena da se javite i pomognete va¹em omiljenom klubu, kafiæu ili restoranu da pobedi.

A. L.
glas-javnosti

Darker

Kst, ba¹ta
Subota, 02.09.2006.
Domaæica 80-ih
jedno od boljih veèeri :wink:

Vanna

Cao, drugarica i ja veceras izvodimo dva lika u grad. HELP!!! Gde da ih vodimo?
                                                                             KISS!

Darker

kontam da je pro¹lo, ali ubuduæe mora¹ biti malo odreðenija. Dakle u kom su fazonu ta dva lika (a i vas dve) i ¹ta biste ¾eleli, gde u gradu, koja cena itd. :wink: :wink:

Vanna

Cao, DARKER, dobro kontas! Super smo se provele. Retko covek, tj. zena da upozna normalne momke, koji ne smaraju, slusaju super muziku, i nisu pederi. I to dvojicu! Premija. Salim se. A sto se tice izlazaka, posto retko izlazim, zanima me dobro djuskanje, bez narodnjaka, a novac nije problem. Hvala unapred!
                                                                                                                                                KISS!

sandric

Vodi ih u Bejsment,uglavnom gostuju dobri dj-vi

AquArius

Quote from: sandric on 04-09-2006, 21:57:57
Vodi ih u Bejsment,uglavnom gostuju dobri dj-vi

Bejsment - Gejsment.
Tako ljudi kazu.
Nisam bila.


cvjetic


besno pile

POVETARAC-ponedeljkom  :loptica

Darker

KST - 90-te. Domaæe :> :> :> i strane

dissolved girl

Quote from: besno pile on 05-09-2006, 16:47:10
POVETARAC-ponedeljkom :loptica

sta je na povetarcu ponedeljkom :`?


katarina

E veceras na Beju peva D. Vranic, a ja ODO`! Ne mogu vise da strebammmmm...
Ne brinite popicu jednu i za vas sve!