potvrdjivanje farmakologije

Started by kaja, 28-02-2007, 15:34:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kaja

da li neko ide sutra na fakultet zbog farmakologije?

salexandar16

Da li se zna kada je potvrdjivanje farmakologije za decembarski rok?

BK

#2
Pogledaj ovde, za svaki mesec je isto
http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,8335.0.html

Quote from: irena on 07-08-2007, 13:54:10

Ispit se UVEK potvrdjuje od 1. do 5. u mesecu. Dodjes tamo kod tehnicarke, kazes kod kog si profesora, ona te stavi na spisak i kaze ti da dodjes, sad cu odvaliti datum, npr.12. septembra sa indexom, jer ce tad istaci tacne datume polaganja sa spiskovima. Oni ce na toj potvrdi, 3.-5.sept. znati OKVIRNE datume kad profesori ispituju. U principu, svo troje su vrlo korektni i uglavnom ispituju od 20. do 25. u mesecu.
Od 9 do 13h

Sandra

Samo da dodam da mi je tehnicarka rekla da je sada potvrda od 1. do 3. u mesecu

salexandar16

A ja cuh da je potvrda u utorak i sredu.

tarantulica

Verujem da potvrda nije 1. i 2. decembra  :wink:

Sandra

o pa da, bas sam pogubljena  :stid:

kaja


tarantulica

Da ne bismo vi¹e nagaðali, ako neko ima PROVERENU informaciju, neka je podeli sa drugima, ja æu u ponedeljak oko 13h biti na faxu, pa æu vam javiti ako do tada ne saznamo  :cvet

sani83

#9
ja sam juce bila na fakultetu i potvrdila ispit kod radice,rekli su mi da donesem index 11.tako da vec moze da se potvrdi :happy:
e,da i proverite spiskove koji su izasli jel je meni na netu pisalo da sam kod jednog prof.a na faksu kod drugog :hmm

upravo sam videla na sajtu fakulteta da su napravili nove spiskove tj.dopunili zbog naknadnih prijava pa su zbog toga moguce promene profesora.pa proverite da se neiznenadite kao ja  :happy:

SUNCE

potvrdjivanje kod  svih profesora je od ponedeljka do srede..a kod Miroslava je predaja indexa 6-og tj. u cetvrtak..

tince

Kada je potrvdjivanje farmakologije za mart?

Bred

mislim da je jos prerano za to?

Murakami


SUNCE

3.,4. i 5. je potvrdjivanje...