Reklama

Started by malena, 08-05-2011, 13:35:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

malena

Da li postoji mogucnost da se iskljuci ova reklama kad se ulogujem na fromu? Nervira me svaki put!!! :namcor :namcor :namcor :namcor :namcor :namcor

Bred


malena

Ne znam da li je to samo meni al kad ujem na forum u gornjem levom uglu uvek postoji prozorcic sa nekim reklamama koji dok ne iskljucm ne mogu nista da uradim... stalno me juri...  :K2: :K2: :K2: :K2:

malena

ETARGET reklama

Lpg Centar
Oseæajte se lepo u svojoj ko¾i. Besplatno dermatokozmetièko savetovanje.

Filmovi za Panasonic telefakse
Imamo filmove za sve modele Panasonic fax aparata. Beophone d.o.o.

Kuvajte zdravo i mr¹avite
Keramièki Dry Cooker nove generacije. Brzo do ukusnog i dijetalnog obroka.
Dodaj oglas
Ne umem da ti kopiram tu slicicu al evo to su neke reklame... ako je ovo samo kod mene ako znas kako da uagim javi i brisi temu...  :K2: :K2:

Bred

Pa imas button zatvori, jednom kad zatvoris, nece ti se otvarati u toku 24h, mislim.

Nazalost, sajt treba od necega i finansirati a troskovi vremenom postaju sve veci.  :wink:

malena

Heh to ti pricam nije frka da se ona ukljuci jednom u 24h nego svaki put u toku danas kad udjem... Dobro nema veze... Znam zasto postoji ta reklama,jasno mi je da su potrebne finansije...  :wink: :wink:

Bred

Jel uvek dolazis sa istog racunara?

malena

Uvek moj licni kucni...  :K2: :K2: :K2: :K2:

nikol

Ove e target reklame ne mogu da se zatvore....smeta

Bred

Koji browser koristis?

malena

E da to je onaj problem koji sam ja prijavila... Tako je na  google chrome-u... Reklama samo iskace,svaki put kad ujes na forum i bas smara...  :djavo :djavo :djavo :djavo :djavo :wall: :wall: :wall: :wall:

Bred

#11
Opet taj chrome ... Ccc :K

Probajte sa drugim browserom, ja nemam taj problem, kad ga jednom zatvorim, ostaje zatvoren dok sledeci put ne dodjete.

Sesija ovde traje 1h, i tako je predvidjeno po defaultu, skripta prati sesiju i to vam je to.

A uvek mozete da instalirate i ovo -> https://chrome.google.com/webstore/detail/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom pa necete imati problem sa reklamama  :wink: