Strucni forum

Started by Bred, 28-12-2011, 02:04:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Drage kolege,

cast mi je da vas obavestim da je od danas aktivan i Strucni forum na kojem cemo moci da prodiskutujemo o svim bitnim stvarima vezanim za nas svakodnevni posao. Forum nije vidljiv za goste i ostale clanove tako da ce biti reci i o malo skakljivijim temama o kojima se svi ustrucavaju javno da pisu.

Postupak je sledeci: najpre treba da se registrujete na forum -> Registracija (http://www.farmaceuti.com/forum/register/) ako vec to niste uradili a zatim je potrebno da meni posaljete privatnu poruku ili email u kojem izrazavate zelju da dobijete pristup Strucnom forumu.

Oni koji vec imaju nalog/korisnicko ime treba samo da posalju zahtev za pristup.

Ako ste nekad imali nalog a zaboravili ste username i/ili pasword, mozete dobiti nove podatke za pristup ako se bar secate email adrese sa kojom ste se registrovali klikom na link ->  lozinka  (http://www.farmaceuti.com/forum/reminder) .

Ukoliko imate neko pitanje ili nejasnocu - izvolite napisati.  :wink: :K2:

_djevojka_

Registracija za forum forum, iliti farmaceuti na kvadrat?

Koja je poenta originalne registracije?

Bred

#2
Kako koja je poenta?!

Poenta je pristup forumu ali ne i svim delovima istog.

Inace si anti protivna ili to samo u dijalogu sa mnom? :K


Odobren je pristup clanovima koji su to zatrazili.

Ako bude bilo kakvih problema u pristupu, pisanju, odgovaranju - molim vas da me obavestite!

I naravno molim za strpljenje da se forum popuni, a i vi budite slobodni da i sami pokrenete zapocnete neke teme za koje mislite da vam treba misljenje kolega pa cemo se mi ostali ukljucivati.

Hvala svima na odzivu!

:love:

_djevojka_

Nije razgraniceno:

Da li je preduslov za novi forum da je neko vec postao farmaceut, tj. registrovan farmaceut?

Da li je bitno da li radi ili ne (u struci)?

ili je preduslov za pristup novom forumu samo to da je neko zainteresovan da bude ukljucen, bilo student bilo farmaceut?

Sto se tice javnosti foruma - cim nije jedna osoba u pitanju, odmah je javan.

Predlazem onaj 'disclaimer' ponovo pre ukljucivanja, o privatnosti podataka i sl.

Bred

#4
Svako ko je zainteresovan moze pristupiti.

Svakako nije isto kad je sve na izvolte i kad treba uciniti napor da se registruje na forum pa da se posalje privatna poruka pa da se dobije dozvola itd.

Kakav disclaimer i kakva privatnost podataka?

I samo da dodam - Strucni forum se nalazi IZNAD foruma Vesti iz struke

_djevojka_

Sve sto ste napisali i sve sto napisete, ili upravo pisete, moze biti upotrebljeno protiv vas... :)


Bred


Bred

Niko od vas ko je usao u Strucni forum nije primetio da mu se na Pocetnoj stranici ne prikazuju clanci - deficitarni lekovi, iz apotekarske prakse itd? :K :nonono:

Bred

Ako neko ima problem sa registracijom nek posalje email na [email protected] ili [email protected]

malena

Jel mogu da se prikljucim?  :K2:

Bred


kaja

Hajde dodajte i mene. Uopste ne kapiram gde treba da se registrujem  :K2:

Bred

#12
QuotePostupak je sledeci: najpre treba da se registrujete na forum -> Registracija ako vec to niste uradili a zatim je potrebno da meni posaljete privatnu poruku ili email u kojem izrazavate zelju da dobijete pristup Strucnom forumu.

Pa ja ne znam da li ja pisem na tunguskom jeziku. :K

Posto si ti vec registrovana na Forum potrebno je dakle da mi posaljes pm da hoces da pristupis ili da to uradis na ovoj temi ili na email [email protected] ili [email protected] . :wink:

Dodata si.  :wink:

malena

E meni se bas svidja ovaj strucan deo... Svaka cast... Stvarno je potrebno da unapredimo ovaj forum i da tako nesto postoji... Jos kad bi svi registrovani clanovi bili voljni i da dele informacije to bi bilo fenomenalno...  :K2: :love:

Bred

#14
Da, bilo bi fenomenalno ali ne racunam mnogo na to.

Mada vremenom ce se verovatno i to promeniti kad se rascuje. :wink:

Imam jos tonu dobrih ideja ali nemam vremena a ni volje ni zelje da se natezem sa objasnjavanjem zasto je vazno dati svoj doprinos i ne biti lenj otkucati poruku. Verovatno da nema studenta kojem ovaj forum nije pomogao pa bi bilo ok da se taj "dug" vrati bar na Strucnom forumu.

Ali to je karakterni deo svih nas - ko hoce da pomogne on ce pomoci i potpunom neznancu bez obzira na sve, a ko nece on ce nastaviti da voajerise i znanje i informacije koje poseduje cuva samo za sebe.

To nam je valjda navika s faxa - da samo gledamo svoju pozadinu i ono sto naucimo ne pokazemo drugima. Zalosno je sto neki ne mogu da pobegnu iz tog sablona i isto se ponasaju i na poslu.

Ne znam zasto sam ovo napisao ali imao sam zelju da to zapazanje iznesem ovde. :wink: