Problemi sa privatnim porukama

Started by AquArius, 02-06-2006, 23:30:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

AquArius

Mozda nije pitanje za ovu temu, al' ajde.

Zasto ne mogu da posaljem poruku (u2u) drugom clanu?
Prvu sam poslala, ali drugu nece, kao neki OP pominje ili tako nesto.  :embarrased:


Bred

Potrebno je da mi navedes sta TACNO pise? Ili jos bolje da uradis ovo-kad ti se ta poruka pojavi na ekranu, stisnes istovremeno strl+alt+print screen, otvoris program Paint (Start-Acessories-Paint), pritisnes ctrl+V i sacuvas kao jpg format i posaljes mi na mail. :)

Nea


  Da, meni takodje nije jasno sta nije u redu.
  Navodno, poruka ne moze da bude poslata zbog necega sto se zove - ogranicen broj OP -, ma sta to bilo.

vladimir

OP/osobna poruka.
Verovatno taj kome saljes ima puno sanduce i ne moze da primi tvoju poruku.

AquArius

Kako, kad je to recimo druga poruka koju prima od prijavljivanja na forum?  :shock

Nea


  Mislim da postoji neki drugi problem , i da taj problem nema veze sa brojem poruka .
  To bi trebalo da rese moderatori. :Bog

vladimir

Sad sam pokusao da odgovorim Dirku na njegovu poruku i pise mi da ne moze biti poslata zbog "dosegnuca maksimalnog broja OP".

Savet:narode, brisite poruke u svom Inbox-u da bi mogle da vam pristizu nove! :)

pereca

Ja sam se emotivno vezala za moje pm i zao mi je da ih brisem.  :'(
Sta da radim  :`

mullala

#8
Nije do broja poruka u sanducetu. Tacnije, greska je najverovatnije u jeziku. Kad prebacis na engleski pise ti da ti je pun inbox, i ne mozes da primas vise poruka. Kad vratis na srpski, ljudi mogu da ti salju poruke.
Mislim, jeste i do broja poruka, ali postoji i ovaj bag.
Edit: Sad nesto pokusavam i shvatila sam da nije do jezika, vec da ocigledno postoje useri kojima je maksimalan broj poruka u inboxu 1?
Sta s tim da se radi?

Bred

Mislim da bi sad sve trebalo da bude ok. Clanovi koji nisu napisali nijednu poruku na forumu nisu mogli da prime vise od 1 privatne poruke