Pozdrav iz...

Started by zoe, 12-07-2006, 22:04:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

rade

Pozdrav iz dezele - Ljubljane.

rade

Pozdrav iz Rima sa koncerta Madonne  :~  O0  :police:  :cvet  :Lj

stef

 Nisam imao internet na moru, pa vam sada saljem pozdrave sa zelenog mora. Aj nek neko pogodi gdje je.....

vladimir

Sigurno si na Adi... :K :K :K

Bred

Stwarno sa koncerta?

stef

 Vladimire, probaj ponovo. MORE!

Sara

Pozdrav svima iz Ordosa!!! (Unutrasnja Mongolija, na severu Kine)

rade

Da bio sam na koncertu MADONNE u Rimu. Stadion Olimpico, 21.30h 06.08.2006. European tour 2006. U subotu sam krenuo iz Ljubljane busom (organizovano) za Rim (22.30-09.30h). Potom ceo dan u Rimu - Vatikan, crkva Sv. Petra, Pantenon, fontana Ditrevi, spanske tepenice, arheoloski ostaci starog Rima, parlament......... Rucak u starom delu grada........... U 16.00h je bilo zakazano pustanje na stadion ali smo preziveli i nevreme pre nego sto su u 18.00h otovrili kapije stadiona. Od 20.00h do 21.00h je Dj Paul D Perfecto furao house i ceo stadion je bio na nogama (100.000 ljudi). Od 20.00h do 21.30h su glancali podijum jer je Madonna kao veoma zahtevna. U 21.30h su se pojavili Leni Krevic, Paf Dedi i Penelopa Kruz, za to vreme je Madonna veoma lukavo, jer je sva nasa paznja bila na gostima, usla u 2m veliku disko kuglu nad binom i u 21.37h pocela sou program. Koncert je bio politicki obojen. Trajao je tacno 2h tj do 23.37h. Promovisala je novi CD - Ispovest, i na kraju koncerta je na bimu pisalo DA LI STE SE ISPOVEDALI? na engleskom i ako bi odgovor bio NE bi izasla na bis, ali italijanska publika nije reagovala nego je krenula napolje, tako da ni Madonna nije izasla na bis. O sitnicama (garderobi, pesmama, sceni, publici.....), kad dodjem malo sebi jer sam se sad probudio, a i danas moram raditi.

Pozdrav - sada iz Ljubljane.

Bred

Rade, blago wama. Nadam se da imate fotografija ili wideo snimaka sa koncerta?

rade


marer_86

e blago tebi... ja bio u londonu ali ceo jul mesec a ona sve koncerte zakazala za avgust .. pa da ne poverujes!!!
a ne mogu da ti opisem koliko sam zelju imao da odem.. pa neka je i 50 funtaja..jednom imas priliku da odes na njen koncert   :(
koliko su bile ulaznice?? mogu milsiti kako ti je bilo?!?? O0

Coolgemini

Ne bih da zalazim u  :OFF i da vredjam Madonu,ali doticna gospodja koja ipak ima ''neki'' dinar je mogla ostvariti nasu zelju i njenu neostvarenu fantaziju i doci kod nas da odrzi koncert...ali sta da se radi...i sama je rekla da oni koji nemaju para ne zasluzuju da odu na njen koncert i da imaju njen disk..to je izjavila jednom prilikom za neki intervju kad su je pitali sta planira sa Balkanom...

izvinite za  :OFF :! :!

vladimir

Quote from: stef on 07-08-2006, 22:39:38
Vladimire, probaj ponovo. MORE!

More, verovatno je Bugarska, oni imaju alge u moru! :K :K :K

rade

Ja sam platio 150 eura za kartu i prevoz od Ljubljane do Rima i nazad. Inace je karta za parter i tribine sa desne strane pozornice u predprodaki bila 73,60 eura. Na dan koncerta su prodavali preprodavci za 500 do 700 eura. U VIP lozi je karta bila 2000 eura, a u krugu oko pozornice 1000 eura (u predprodaji). Ima jos dosta koncerata do kraja leta:

Aug 01 - London England
  Aug 03 - London England
  Aug 06 - Rome Italy
  Aug 09 - London England
  Aug 10 - London England
  Aug 12 - London England
  Aug 13 - London England
  Aug 15 - London England
  Aug 16 - London England
  Aug 20 - Dusseldorf
  Aug 22 - Hannover
  Aug 24 - Horsens Denmark
  Aug 27 - Paris France
  Aug 28 - Paris France
  Aug 30 - Paris France
  Aug 31 - Paris France
  Sep 03 - Amsterdam
  Sep 04 - Amsterdam
  Sep 06 - Prague
  Sep 07 - Prague
  Sep 11 - Moscow

nasty girl

Quote from: Sara on 08-08-2006, 07:26:32
Pozdrav svima iz Ordosa!!! (Unutrasnja Mongolija, na severu Kine)

Sarooooo pa el si ziva?? kako ti je temo??  :] :] :]  Hocu razglednicu.... :cmok :cmok :cmok :cvet :cvet