Medicinska biohemija - praktièni ispit

Started by Nadja, 21-08-2006, 12:41:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

AnaCrvena

ja sad dosla s faxa,i jedna vrlo pouzdana i informisana koleginica rece da je ukinut!

Tinkerbell


MiKy

asistent je tu pa neka nam potvrdi...ako je tacno

AnaCrvena

Quote from: AnaCrvena on 17-01-2008, 16:34:29
ja sad dosla s faxa,i jedna vrlo pouzdana i informisana koleginica rece da je ukinut!
mislila sam na prakticni,neko je pitao...(nisam mogla da izmenim ovu poruku,pa moram ovako)

MiKy

da,da i mi mislimo na prakticni...ako je to tacno onda znaci da kolokvijum polazemo za potpis

Tinkerbell

Prosto mi je neverovatno da ukinu tu babarogu od prakticnog :hmm   jel bi to vazilo za sve koji nisu polozili biohemiju ili samo za generacije koje vezbaju od ove godine nadalje?

tarantulica

#36
Praktichni nije ukinut, jedina promena je da mu je produzeno vazenje (nije vishe 1 god, vec neogranicheno). Ako se neshto bude promenilo, bice postavljeno u informacijama sa instituta!

shumshi

Ja sam cula da jeste ukinut, i da to ukidanje vazi za generaciju koja sada vezbe i naredne generacije...

tarantulica

Dok ne budemo dobili zvanièno obave¹tenje, molim vas da se uzdr¾ite od prièe na tu temu!  :police:

Enea

Quote from: shumshi on 17-01-2008, 18:56:29
Ja sam cula da jeste ukinut, i da to ukidanje vazi za generaciju koja sada vezbe i naredne generacije...


:*:



ma super!
spremacju taj praktichni minimum 3 nedelje.. kao i svi ostali..


Bred


Darker

Praktièni NIJE ukinut, na dana¹njoj sednici nije bilo NI JEDNE REÈI O TOME, predstavnici studenata su demantovali, asistenti su demantovali, njihova poruka je da se ne zaluðujete buvama, veæ da uèite i spremate ovaj kolokvijum :cvet

Enea

e da
[off]izvinjavam se onima koje je moj prethodni post dotakao, ako ima takvih![/off]


a bash bi bilo lepo da se to dogodi..

Maslacak

#43
Quote from: Darker on 17-01-2008, 22:17:36
Praktièni NIJE ukinut, na dana¹njoj sednici nije bilo NI JEDNE REÈI O TOME, predstavnici studenata su demantovali, asistenti su demantovali, njihova poruka je da se ne zaluðujete buvama, veæ da uèite i spremate ovaj kolokvijum :cvet

Tako lepo od asistenata, dele PORUKE...
Mrzim buve, mrzim ¹irenje dezinformacija, a evo i jedna poruka za njih:
neka nam ONI bar ne uteruju BUVE u glave!  :namcor

Ne radi se o tome ¹to nije izglasano ukidanje, veæ ¹to se (navodno) nije ni pojavilo na sednici, a vi¹e asistenata je reklo da æe biti proklete sednice na kojoj æe se O TOME prièati!
I onda mi studenti ludi ¹to imamo buve!
Mnogo mi se psuje sad!
nono nono nono :K

P.S. A naravno da svi bez obzira na to uèimo za kolokvijum, pa neæemo sedeti i èekati da nam se smiluju u 5 do 12 :roll:

shumshi

e bas tako...  :box
oni to pricali na vezbama, niko ih nista nije ni pitao vezano za to ukidanje
i sada smo mi ludi?!  :hm