Nauènici se sla¾u: ¾ene vole lo¹e mu¹karce

Started by Bred, 29-08-2008, 21:28:37

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sunchica

Ne verujem da je samo sex u pitanju, verovatno je i pun para i kupuje joj najnovije krpice... :wall: :wall: :wall:
Znate danasnje sponzoruse... :bljak: Izvinjavam se unapred, ako devojka nije sponzorusa..

mirror-girl

Ja prosto takve osobe uopste ne zalim...Mislim da je svako gospodar svoje sudbine i zivota i ako hoce od sebe da pravi budalu u bilo kom smislu neka izvoli :fancy:

frckica-j

Ne kupuje joj nista (tako da se ne moze svrstati u tu kategoriju). Cak je i ne pokazuje. U tom i jeste frka.

mirror-girl


frckica-j

Najgore je ¹to nije glupa. Mislim, u normalinim ¾ivotnim okolnostima. Ali ¹ta ljubav, sex ili ta kombinacija napravi od ljudi... Bude mi je ¾ao!

Bred

Sto bi rekla keva jedne moje drugarice, mislim da sam to vise puta pisao-Ludo zensko!
:molim: :>:

frckica-j


dirigent

Biti los je relativan pojam pogotovu u `onim` ili onakvim stvarima.   

mikk8289


frckica-j

Dobro pomalo. Ali ne i neandretalce sa toljagom po mojoj glavi!  :nene: To mo¾e samo kod ovih smajliæa.  :F  :K

dirigent

Blabla.. naucnici su ovoono.
      Svaki tip zene ima svoj pristup kako je smuvati. Muskarac treba da bude pazljiv prema devojci koju zeli za sebe, da joj vesto povladjuje i poistoveti se sa njenim iskustvima i pogledima na svet. A treba i da zadrzi neku auru tajanstvenosti i `nedocitanosti` i sebi pri tom dize cenu , jer su zene radoznale i vise volje ulazu u nesto sto im nije bas nadohvat ruke tek tako.

      A sta zene misle o ovom postu i to me bas briga. My name is Bond... James Bond.

bozana

e ja bas volim pazljive momke.velika sam maza.samo bih da me maze i paze.sex je bitan,ali ide poslije njeznosti.

frckica-j

Quote from: dirigent on 17-12-2008, 07:58:33
Blabla.. naucnici su ovoono.
      Svaki tip zene ima svoj pristup kako je smuvati. Muskarac treba da bude pazljiv prema devojci koju zeli za sebe, da joj vesto povladjuje i poistoveti se sa njenim iskustvima i pogledima na svet. A treba i da zadrzi neku auru tajanstvenosti i `nedocitanosti` i sebi pri tom dize cenu , jer su zene radoznale i vise volje ulazu u nesto sto im nije bas nadohvat ruke tek tako.

      A sta zene misle o ovom postu i to me bas briga. My name is Bond... James Bond.

Ja sam mislila da ovo va¾i za vas mu¹kiæe, ¹to reèe jedan moj profesor! :K Da vi tra¾ite i ¾elite ono ¹to nije dostupno odmah. Jesam li u pravu ili je to iluzija? A ¹to se nas tièe, ne znam ¹ta da ti ka¾em. Kako ko... Neko voli malo misterije a neko voli da su sve karte otvorene...

dirigent

Slabost muskarca da ne moze da se suzdrzi je jedina prednost devojke koju ona ima.

        Kad devojka naidje na strpljivog (i proracunatog) sanse su joj nikakve (pogotovu ako je decko kulturan i komunikativan) , pa bilo da je usla u vezu za nekim koji je ozbiljan ili sa barabom .

        Devojka moze da bira samo do one granice kad muskarac ne bira. Kad muskarac pocne da bira , znaci da je sazreo i emociaaonlno i mentalno , a onda dobija sve sto hoce.

mirror-girl

Quote from: dirigent on 02-01-2009, 13:13:13

Devojka moze da bira samo do one granice kad muskarac ne bira. Kad muskarac pocne da bira , znaci da je sazreo i emociaaonlno i mentalno , a onda dobija sve sto hoce.
Ne bih bas rekla,ali dobro....

Ono iza cega ja stojim jeste to da i zene i muskarci vole da veza bude dinamicna,zanimljiva,a ako sve daju odjednom i otvore sve karte,vrlo brzo sve prelazi u monotoniju i naviku a to niko ne zeli.Zuri se samo onima koji ne zele da svoju vezu baziraju na necemu stabilnom ili furaju na jako kratke staze.
Sa moje tacke gledista nikako ne volim kada nema misterije u osobi koja mi se dopada.Ficfirici,farjercici,pseudo "face" su istrosena roba i jeftina zabava a to vazi i za devojke.Kada se ne das,on te zeli jos vise i ti polako pomeras granice i mucis ga ali to su slatke mukice,jer se na kraju ispostavi da je sve to itekako bilo vredno truda.Kazem,sve ovo vazi koliko za devojke i za muskarce...