majski i junski rok 2007

Started by mama, 30-03-2007, 22:28:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Posto je bilo govora da samo farmakokinetika nema 2 roka u junu ako sam ja dobro skapirao...

Quote from: pereca on 24-05-2007, 23:36:41
Po Statutu fakulteta svaki student ima pravo na dva roka za usmeni u junskom roku.

kasicica

da li iko zna sta ce biti sa terminima za kinetiku?
da li se i dalje drze starog pravila samo jedan ispitni termin
ili ce ovog puta biti malo opusteniji i dati i drugi termin za test?

sladjafarm

Napisali su obavestenje na zavodu i podvukli zutim flomasterom DA POSTOJI SAMO 1 TERMIN U JUNU :box

kasicica


Bred

ne, to je posao za studenta prodekana da intervenise! sonja?

sonja_nektarijevic

Dva termina za zavrsne ispite u junu nije odluka vec preporuka Nastavno-naucnog veca fakulteta, sto zapravo znaci da je dobra volja instituta ukoliko daju drugi termin (to mi je potvrdila i prodekan za nastavu, prof. Kuntic). To je prvobitno bila odluka, pa je prinaceno u preporuku...
Ja cu pokrenuti to pitanje, ali sada za ovaj rok ne mozemo nista da ucinimo.
Milos, predstavnik pete godine, je isao na Institut kod predmetnih profesora; kao sto vidite, nece ni ovog puta biti drugog termina za farmakokinetiku... Razlog je, kako sam razumela, nedostatak osoblja za taj drugi termin... Najbolje da to proverite sa Mikeleom.
To nam je dakle, jedan od narednih ciljeva - da se na nivou NNV-a obavezu instituti da za zavrsne ispite daju dva termina.

mikele

Други термин из кинетике је немогуће одржати зато што професорка Бранислава иде на неки семинар или шта већ средином јуна,а професорка Покрајац не може сама да одржи испит.Тако је мени речено на институту.
А што није испит касније?Па рекли су ми исти разлог као и за овај други термин.Значи одговор је ''Професорка Бранислава иде на семинар или шта већ''.  :shock
Ово ''шта већ'' сам ја убацио,да не буде забуне :K
Тако да за овај рок нема ништа од тога,али видећемо за следеће рокове.

Bred


jecapereca


Milos82nbg

pitanja u junu:

1. uticaj oboljenja jetre na kinetiku lekova
2. resorpcija (parametri, model zavisan i nezavisan pristup,plazma/urin) ; populaciona FK analiza
3. in vitro experimentalni modeli
4. da se primene formule : beta=kr + knr ; R0=Css*CL