Za koga cete glasati na predsednickim izborima?

Started by Girl, 17-12-2007, 22:01:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

darusaz

Ја сам дао лични допринос анкети, а јавно се не бих декларисао (ко ме зна, зна и за кога ћу гласати  :wink: )- избори су тајни.

Bred

Ja cu da kazem za koga NECU sigurno glasati a to je Smrk.  :wink: :K


Enea

ne mozete da zamislite koliko mene politika ne zanima. a mozda bi trebalo?  :ohwell:

Roben

ја не гласам одавно, зато што је то све иста багра

Girl

Zbog cega me terate da se ponavljam?
Ostavljajte postove sa konstruktivnijim komentarima, i bez citata!
Ko nece da glasa, ima svoju opciju.
Hvala, Tara  :cvet
Wlado, ne razvodnjavaj mi temu i ti.  :wink:  :K  :cvet

dirigent

Ko ne glasa ja bi mu rebnuo da plati kaznenu taksu. Ako ga ne zanimaju kandidati neka preda nevazeci listic , ali mora da glasa.

Ti sto vicu da su svi ista bagra i ne izadju na izbore nemaju pravo da kukaju tokom cetiri naredne godine na iste.

     Sto se mene tice ja sam svoj dug demokratama oduzio 120 dana na mitinzima 1996 , svim mitinzima do 5. oktobra i tada , i godinama posle ovoga .

     Mozda glasam za Tadiju i ovaj put , ali ako se Evropa izjasni za nezavisno Kosovo , znam za koga cu ubuduce glasati.

     Hvala lepo Evropi i Americi , ali izgleda da sem Rusa i Kineza nemamo korektnih partnera u spoljnoj politici . 
     Premda se nadam da necu morati da vrnem curak naopako...

Al-Jasmina

 :)):

Glasacu,
jer mrzim kad je izlaznost mala pa ponavljaju pa mi OPET ko OVCE placamo, pa treci krug i tako u krug  :wall:

Nisam odusevljena kandidatima,
(zanos te vrste je minuo davno...)
biram manje zlo i to je sve.

Glasala sam u anketi  :trfr:
zadrzacu pravo na anonimnost :cvet

Pedja

И ја се слажем за излазност. То је обавеза,ништа нече да буде ако се изгуби 5 минута на заокруживању па макар ни за једног кандидата.

И ја задржавам право на анонимност мада се моје тежње ка некој страни могле видети из мојих постова  :wave:

pig_am_am

meni zao girl... sad ce opet da se ponovi  :>
evo,girl,ja cu glasati za tadica.

niko nece da se izjasni,jer se verovatno boji da ga ne napadnu,pa krene picvajz.
a posto ja strast i politiku ne mogu nikako da spojim  :> moz te slobodno da pucate ako vam se ne svidja moj izbor. cenim svacije misljenje :>

stef


Girl

Ne, ne morate da se izjasnjavate javno, bitno je da date svoj glas nekom 20. januara, a ako sada znate kome cete dati svoj glas, glasajte i ovde! Imate vremena do 20. januara.  :wink:
Vazan je svaki glas, iskoristi svoje pravo da biras!

igrackica

Svako treba da glasa!
Ljudi nisu politicki svesni, ne mogu da shvatim da je neko toliko nezainteresovan!
Demokratski blok u svakom slucaju  :wink:

Darker

[youtube=425,350]rg9Tv_YFA-Y[/youtube]

KAd bi se kandidovao ovde, automatski bi dobio moj glas :K

Ivana_89

moje prvo glasanje, jedva èekam  :)):

unela sam svoj glas u anketu  :cvet

vucko81

Pazicu samo da to ne bude Smrk pa makar bio bio i Marjan Risticevic samo ne on