Usmeni ispit kod prof. Nade Majkić-Sing

Started by benefit, 21-06-2006, 19:49:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Jeca

#30
Znam da je glupo pitanje, ali koliko treba da se udubljuje u ovaj predmet kod profesorke...?  Ne znam za koliko dana je realno da se kod nje spremi?

S obzirom da imaju pitanja tipa glukoneogeneza itd...jel to znaci da bi opsta trebalo da se srzi u malom prstu? :) Pitam, jer sam dala moju opstu biohemiju nekome i sad nemam odakle da ponovim...

Enea

ja sam imala 10 dana za taj ispit kod nje i nisam imala obraza da odem samo sa znanjem sa praktichnog..a 10 dana je bilo malo za usmeni, premalo.
nemoj da se zeznesh kao ja.
svi su mi rekli da treba da probam..



Jeca

e pa tako nesto je i meni....malo mi je glupo da odem sa samo naucenih ovih 30 pitanja i da mi postavi neko banalno, a da ja blejim ko tele u nju (ako tele bleji )  :K

Bas sam u nedoumici, jer koliko vidim jako je hvaljena, a ja nemam pojma sta da radim?  :hmm

jovana

 Kad se vec pominju pitanja,jel zna neko da mi kaze sta ume da pita iz lekcije elektroliti,jer nisam videla nesto iz te lekcije kao konkretno pitanje? ...ili da li bi neko znao da me malo uputi na najbitnije za nju,s obzirom da su dani skoro vec odbrojani!!!

Jeca

pa na prvoj strani imas spisak pitanja :)
mada ja stvarno ne znam npr za glukogenezu it..da li treba da znam ceo onaj put ili samo da navedem kao u knjizi  :hmm

Bred

profesorka sing je stvarno korektna i kod nje UVEK treba da izadjete a sad vi citajte izmedju redova ...
:wink:

jovana

Quote from: Jeca on 16-06-2008, 16:32:38
pa na prvoj strani imas spisak pitanja :)
mada ja stvarno ne znam npr za glukogenezu it..da li treba da znam ceo onaj put ili samo da navedem kao u knjizi  :hmm

Jeco,bas zato i pitam,jer na tom spisku nema pitanja iz LEKCIJE ELEKTROLITI,a pretpostavljam da ume da postavi pitanja i van tog spiska.  :roll: 

Bred

rekoh vam da ne ucite po kombinacijama!

jovana

   Ok sefe! sto se mene licno tice,ne ucim nista po kombinacija,tako mi je samo komplikovanije. a ovo sto sam pitala,mislila sam samo da se malo skrene paznja na nesto iz te lekcije kao primarno za prof,pri obnavljanju! al nije ni bitno! vrtimo se u krug!
  Pozdrav!

Enea

mene su negde nagazili kada sam rekla da ne treba da uchimo po kombinacijama.. medju njima bio je i ovaj gore.. sada kaze obrnuto bez daljeg obrazlozenja.. uzas.. ali evo sta ja mislim..

toliko je sve u vezi jedno sa drugim da ne moze da se spremi i 1% po kombinacijama.. primer: pitanje iz CH, momentalno moze da se prebaci i pita lipide.. i sve ostalo... eto, zato nemojte.. ja sam probala, tako i jedino sto sam dobila je: izgubljeno vreme.


Bred

izvoli nadji link enea posto sam ubedjen da opet imas pomracenje svesti ...
:wall:  :nonono:

jovana  :wink: :cvet

Enea

Quote from: Bred on 18-06-2008, 18:34:35
izvoli nadji link enea posto sam ubedjen da opet imas pomracenje svesti ...
:wall:  :nonono:


IZVINI, ALI ODAKLE TI PRAVO DA MI OVAKO NESHTO KAZESH?
ZAR NIJE ZABRANJENO VREDJANJE SAGOVORNIKA?
BEZ DALJE RASPRAVE, PLIZ.


tema neka od onih koju je ova jeca gore nedavno posecjivala,
na njoj se nashlo par vas da mi kaze:
"enea nisu svi pametni kao ti. pusti nas da radimo po kombinacijama."
izvoli pa trazi.
ovo je kvot neke koja na avataru ima ispalu u crvenom kupacjem na bazenu.
have fun & foff!

Jeca

u svakom slucaju hvala....mislila sam da cu stici da spremim do ponedeljka,aaaaali ne bih bas da idem, nisam spremila, jer sam spremala drugi predmet... zato je tu juli..  :igra: :run

sladjana

Ma sta se ljudi svadjate! Nada ne daje nikakve kombinacije, pitanja postavlja iz glave, tako da moze svasta da pita. :nonono:

Bred

Quote from: Enea on 18-06-2008, 20:33:34
Quote from: Bred on 18-06-2008, 18:34:35
izvoli nadji link enea posto sam ubedjen da opet imas pomracenje svesti ...
:wall:  :nonono:


IZVINI, ALI ODAKLE TI PRAVO DA MI OVAKO NESHTO KAZESH?
ZAR NIJE ZABRANJENO VREDJANJE SAGOVORNIKA?
BEZ DALJE RASPRAVE, PLIZ.


tema neka od onih koju je ova jeca gore nedavno posecjivala,
na njoj se nashlo par vas da mi kaze:
"enea nisu svi pametni kao ti. pusti nas da radimo po kombinacijama."
izvoli pa trazi.
ovo je kvot neke koja na avataru ima ispalu u crvenom kupacjem na bazenu.
have fun & foff!
ae ne lupaj, pogledaj svoje postove i shvatices da apsolutno nemas nikakvo pravo da se zalis na bilo sta.
:wink:
ja NIKAD nisam napisao da se sprema samo po kombinacijama, cak naprotiv.
A onaj ko nema vremena a hoce da pokusa, nek sprema po kombincijama pa mozda mu/joj se i posreci ...
:wink: