Fizicka hemija

Started by katarina, 30-05-2006, 15:23:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zoe

za Medenicu se indexi predaju 30. juna pa ce se praviti raspored samo za one koji predaju index. Nece zena da ima milion prijavljenih a da izadje sedmoro. Za Maleseva spisak izasao. Pozz

ksceca

Potrebna mi je sva literatura za ispit(predavanja,praktikum,sve potrebno za spremanje ispita,pitanja).

zoe

Pitanja imas u fotokopirnici, a ovo ostalo si verovatno mislila da ti neko da? Ona predavanja sto je Medenica dala su isto u kopirnici ali kostaju boga oca, bolje trazi od nekoga pa kopiraj u gradu. Ja bih ti dala al necu skoro na fax a treba i da strebam odatle...

bebica111

jel ima neko ko je odustao od usmenog iz fizicke (kod maleseva), a potvrdio ga je i imao srece da mu zapadne usmeni 5-10 jula. ja bih rado uskocila u taj termin!!!!

zoe

Je l' zna neko kako izgleda usmeni kod Maleseva? Da li ima neke omiljene fore koje voli da pita? Kako to sve izgleda? Da li cita koncept ili ti to pises samo za sebe pa onda pricas?

yeca

#20

Ozbiljna sam !!
Ti se prvo skockaj za ispit i veliki deo posla si obavila!!
On, za razliku od Medenice, proèita koncept i ni¹ta te van njega ne pita, eventualno ne¹to ¹to si veæ napisala i ¹to æe¹ svakako znati i pita daleko kraæe od Medenice (njen prosek je 30ak min - on max 10)
U stvari kod njega èovek uglavnom sa stolice pada - ja sam èula da ljudi prolaze i bez jednog (pa èak i dva pitanja u extremnim sluèajevima) ali nemoj da ti to bude vodilja
Ti nauèi koliko-toliko i sixx gore i biæe sve u redu!! :wink:

ksceca

Potrebno sve za ispit(prakticni i usmeni)!Da li neko prodaje beleske?Moze i kopiranje!Treba mi za septembar.Unapred hvala!

Al-Jasmina

Quote from: yeca on 17-06-2006, 20:41:18
Male¹ev najvi¹e voli dekolte :)
Ozbiljna sam !!
...
Ti nauèi koliko-toliko i sise gore i biæe sve u redu!! :wink:


To sam i ja cula :confused:
pa sad, mozda je to poetska pravda buduci da
se neke (mnoge) profesorke oduseve kad im
na ispit dodje kolega a ne jos jedna od brojnih koleginica... :)

Ali neka nam je sa srecom :~

I jos jedna bitna stvar:

SMESKAJ SE I BUDI SAMOUVERENA  :)

NIKAD nisam pala onaj ispit na kom sam se smejala cak i kad mi nesto
u znanju skripi!  :K

zoe


Darker

Quote from: zoe on 17-06-2006, 11:46:07
Je l' zna neko kako izgleda usmeni kod Maleseva? Da li ima neke omiljene fore koje voli da pita? Kako to sve izgleda? Da li cita koncept ili ti to pises samo za sebe pa onda pricas?
Evo ja kod njega 8-cu bez ikakvog dekoltea :> :> :> Bruka je na ovom institutu kolika je razlika u kriterijumu izmeðu profesora... Ovim mojim kukanjem æe verovatno da poo¹tre kriterijum na Medenicin nivo, ali opet je nepravda... Ja sam kod njega znao dva pitanja, jedno sam zamenio, a jedno prepisao(odnosno isprièala mi drugarica) i stvarno je èovek laganica... Ali su mi zato Medenicina predavanja 5x zanimljivija, ali ona kida na usmenom...

zoe

A koliko uticaja ima ocena sa pismenog, bilo dobra, bilo losa?

yeca

Ne znam za Mile¹eva - mislim da ne utièe mnogo
Ali kod Medenice vrlo utièe... sabere ocenu sa pismenog i usmenog podeli i upi¹e u indeks..
Po¹teno!!

Al-Jasmina

Ako imas vecu ocenu na pismenom,
manja je sansa da te profesor reseta,
muchi
ili obori zbog neraspolozenja
(ovo je opsti zakon koji u izvornom obliku glasi: "Malo" maltretiranja te moze daleko odvesti  :K)

Svaki profesor VOLE vecu ocenu na pismenom,
ali IF ZNAS, nema te rahiticne 6ce na pismenom koja te moze ometati u polaganju ispita...


i SMILEEEEEE  :)     :~


pereca

Volela bih da Trinity isprica svoje iskustvo sa usmenog kod Maleseva.
Imala je 9 na pismenom, a pala je jer je na usmenom znala za manju ocenu od 9 i profa je zakljucio da je steta da joj da manju ocenu, oborio je i ona je OBNOVILA GODINU zbog pola ispita  >:(

Bred

Ja znam devojku koja je X puta polagala jer nije hteo da joj da manju ocenu od 10