Smanjen uslov za 4. i 5. godinu; Omoguæena jo¹ dva ispitna roka

Started by hulio_salinas, 19-10-2007, 10:30:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

cvjetic

potrudio se onaj isti Studentski Parlament koga ste pljuvali prije par dana,i rekli da nikad nista nece uraditi za studente!
ali o tome na drugom mjestu,i drugom prilikom,sad je vrijeme za slavlje!

*

Hulio, jbg, moras ih razumeti, godinama nam nisu izlazili u susret profesori, tako da i jeste za ne-poverovati... Ali, jeste nam uspelo ovog puta, zahvaljujuci vama :Bog

I, vi, ostali, idite, slavite :ziveli, pustite Hulia da odmori dusu :K

nirvana

nije valjda da ako slucjno ko ne zavrsi do 2011 da mu se svi ispiti dodaju sa bolonje molim odgovor poz svima

cvjetic

ko ne zavrsi do 2011-te,kao da nije ni studirao...
ima tema za ovo,idi na pretrazivanje...


http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,9531.0.html
evo ga i link

marer_86

svaka cast ljudi  :pljes: :pljes:.. mnogim ljudiam je pao kamen sa srca... konacno se nesto menja  :loptica: :loptica:


p.s. a ovi prolaznici na forumu koji bi se nakace na forum samo da kritikuju mogu i sami da se prijave i urade nesto ako su potpuno nezadovoljni ... koliko se vidi ucinjeno je sve sto se moze ... a mislim da je jasno zasto se nista nije ucinilo po pitanju trece godine jer se program nase trece sada sece sa progaramom druge godine bolonje pa se nesto moze i preduzeti da studenti krenu po programu bolonje za razliku od programa cetvrte i pete koji se mnogo razlikuju ... mislim Ice da nisam rekao nista novo... 

hulio_salinas

Nirvana, jeste. Svi morate zavr¹iti do 2011. ili prelazite na Bolonju.

Al-Jasmina

Hvala svima na ulozenom trudu i razumu
da se olaksa situacija ne-Bolonjcima
:pljes: :pljes: :pljes: :pljes: :pljes: :pljes:

Hulio,  :a mali veliki
:Bog

hulio_salinas

Najvi¹e zahvalite Sonji Nektarijeviæ, studentu-prodekanu!

:Bog :Bog :Bog

igrackica

Cestitam dragim ljudima koji su se trudili, ali ih nije htelo! Pravda je zadovoljena!
Bravo za sve koji su se trudili oko ovoga, sve pohvale i cestitke!

TweeTy


Al-Jasmina

Sonji svaka cast!  :cvet  :Bog

Dodatni regularni rokovi ce znaciti ZAISTA!  :~

TweeTy

Cula sam kako se prica za decembarski rok da ce biti u formi predroka.Ima li neko proverene informacije o tome?

tarantulica

Upis je u ponedeljak od 8:30 do 14h!

Ovom prilikom podseæam kolege koje upisuju 5. godinu da obavezno ponesu potvrdu iz apoteke da su odradili praxu!!!

Hvala svima koji su doprineli ovakvom razvoju dogaðaja!!!  :Bog :Bog :Bog

tee

ljudi, cula sam price da se apsolventima ukida novembar tj. da se spaja sa decembrom? ajd mi recite da to nije tacno?!

tarantulica

Da probamo da se uzdr¾imo od pisanja neproverenih informacija  :cvet

Sigurno bi se oglasio neko od predstavnika da objavi ne¹to tako....