Pomoc oko USB flash memorije

Started by kaja, 19-08-2008, 12:23:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kaja

Kompjutercic mi pravi probleme pa radim BACK UP i treba mi USB flash.
Da li imate neka iskustva ili preporuku koji USB da kupim.Nesto mi nude brze i spore...? :help:

Enea

srezi na diskove, pa sa diskova na hard posle  :K

koliko toga treba da bekapujesh?

kaja

Nisam jos sigurna, ali mislim da nema puno jer npr.slike mi uglavnom nisu na kompu,muzike ima samo oko 200MB, ne znam za ostalo.Ma malo me sve ovo plasi,ali izguracu nekako.

Enea

desni klik na foldere pa properties.. vidi koliko toga ima.. diskovi su oko 700mb.. dvd x7..
realno ako nemash preteranu potrebu za flesh memorijom unosnije ti je da kupish rezach, ako ga vecj nemash..
ili pozajmi od nekoga flesh..
koji kod flesh da uzmesh posluzicje ti..
moja preporuka, ako vec uzimash, uzmi mp3..

ako ubijash sistem-nemoj sama!
ja sjbah jedan koji nije uspeo da konvertuje u nfts files.. blablabla...
i definitvno, ako je xp, sa Servis Packom 2!

kaja

Ne radim sama.Posto sam imala problema sa nekim programima npr.Office Outlook2003 nisam mogla da pokrenem,kao ni WindowsMediaPlayer,pozvala sam CALL servis Microsoft-a i oni su me navodili i ustanovili smo neka ostecenja, pa su mi rekli da uradim BACK UP i da ih pozovem da radimo dalje.I ja imam lose iskustvo kada sama mutim... :>
Znaci nema veze brzi ili spori USB flesh?

Enea

brzi ili sporiji, nijanse su u pitanju..
kao sto npr nema veze da li imash fotoaparat od 3 ili 7 mega pixela.. mislim, necesh te fotke gledati na 100 inchnom monitoru zar ne?
tako i za ovo.. nemash ti 150GB podataka koje cesh baciti na flesh i chekati, ako uzemesh "sporiji" 3 dana da ih kopira..

uf, kada vec pomenu taj office 2003. i meni me je zadao brdo muka..

koliko kapiram ti imash original operativni sistem?
format C, m?

kaja

Sve ti je jasno :>
Samo da ovaj put sve sacuvam.
Veruj mi da ne znam sta radim. :wink:

Enea

[off]ha ha
samo da ne uchish, a?[/off]  :K

Bred

a sta to behu tagovi, m?  :F :)

Lm, ako vec uzimas onda uzmi brzi usb mada bolje uzmi mp3 player sto rece enea, imas i muziku pride ...

Sto se tice samih usbova, moja iskustva kazu da je nakbolji kingston, sa onim transcedent je bilo problema, neki kompovi nisu hteli da ih citaju ... E sad, sve je to relativno ... Kao i vecina stvari u zivotu ...  :wink:

Enea

kingston je najgore djubre, ali kapiram da mi Srbi nemamo bash opciju da biramo.

Bred

po tvom misljenju.
meni extra radi ...
:wink:

kaja

Ej, ljudi  :box
Ja ovde imam problem  :hmm

Enea

@ Bred
radi radi extra.. al ako cemo realno nisi bash u situaciji da kupish zippo upaljach, zar ne?

@ Kaja
realno flesh od 4GB cje uvek biti sporiji od onog od 2GB, ali za ono za shta tebi treba to i nije neka razlika..

eh sada, moram da izrachunam, tebi i meni, zbog ove teme admin je u dugu 10x20centi  :plez puta za sada 134... nastavicju rachun nakon f5!  :plez :plez :plez

kaja

Sve sam zavrsila.BACK UP sam pravila na diskovima.Juce sam sredila sve sto nije funkcionisalo.Hvala na pomoci :wave:

Enea