Obavestenje:Teme su premestene u podforum Odgovori na pitanja iz Farmakognozije

Started by Al-Jasmina, 24-09-2006, 23:52:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Al-Jasmina

Teme koje su postavljane u temi Farmakognozija
su premestene u podforum Odgovori na pitanja iz Farmakognozije foruma Textovi   :!


http://www.farmaceuti.com/forum/index.php?board=59.0

Buduci da objedinjuju Nauku i Zdravlje,
nasle su svoje mesto tamo izmedju ostalog i
kako bi lakse bile dostupne svima koji pretrazuju internet!   :cvet




Maslacak

E, izvinjavam se na sugerisanju, ali ovo nema nikakve logike.
Forum je namenjen prvenstveno studentima farmacije. Ne samo njima, ali pre svega njima. Pitanja koja se postavljaju su uglavnom vezana direktno za ispit.
Da li ovo sad znaci da i pitanja treba postavljati u forumu tekstovi? Naravno, ne. Znaci, situacija ce biti ovakva: neko postavi pitanje u forumu farmakognozija, a kad neko na to odgovori, tema ce biti premestena u textove??
Zaista ne znam ko ce umeti da se snadje u svemu tome.

Znam da pokusavate da odrzite red (a red je vazan na ovakvim mestima), ali non-stop nesto premestate, i ja sama se sve slabije snalazim... Postaje sve, samo ne logicno, i lakse...
Sreca pa postoji pretraga, ali mislim da vam to nije bio cilj u startu.

Adonis_Vernalis

Maslacak,

po onome sto ja znam, Odgovori na pitanja iz farmakognozije bice vraceni nazad, cim ih Google bude indeksirao... So, have seat and relax... bice sve kako je vazda bilo... :)

Bred

Upravo tako Adonise. I premesteni su odgovori kojima bar nekoliko dana nista novo nije postovano. Mi tj ja moram voditi racuna o interesu ovog foruma a to je da pruzi informacije kome god su potrebne.

Maslacak

OK, ali npr, bez obzira sto tu niko nije postovao, moze da se desi da neko hoce da postavi pitanje na Farmakognozija podforumu, i da ne vidi da je na pitanje vec odgovoreno.

No dobro, vidim da znate sta radite :happy:


Bred


zoe

Па добро, колико том Гуглу треба да индексира она питања из гнозије? :namcor

Дижем устанак у циљу враћања подфорума Одговори на питања из фармакогнозије овде у Фармакогнозију! Свако од студената ко дође на форум, а жели да се информише о ФГНЗ, кликнуће овде, и никоме неће пасти на памет да одговоре потражи тамо међу текстовима.

На овом форуму је шатро ограничен приступ гостима, а апсолутно најбољи његов део је - на извол'те.
Па чак ако хоћете тако видљиво и да остане, нека. Али нека подфорум буде тамо где припада. Овде, у ФГНЗ.

Бред ће сад рећи нешто типа "постоји претрага". Па не знају сви да је користе. Али, није у томе поента.
Поента је у прегледности и чувању целовитости.

Al-Jasmina

Usamljeni viteze,
Sancho Pansa je dojahao u pomoc... :>

Slazem se da bi trebalo da se pitanja vrate u ovaj podforum
buduci da tamo gde su skupljaju virtuelnu prasinu :ohwell:

Bred

provericu kakvo je stanje sa googletom pa vracam. inace sam i sam to hteo da uradim ali nikako da se nakanem :)

zoe

[off]Усамљеном витезу што горама ходи, осмеха титрај, к'о трен дуг, озари лице. Бљесну, и нестаде. Још једну победу он извојева у част своје госпе Дулсинеје. А онда, одјаха даље, ка заласку сунца.[/off]

Al-Jasmina

[off]Gospodaru, sacekajte... nemojte bez mene!
hitam, hitam [/off] :>

Bred

samo vas gledam :F

Done. zadovoljne? :)

Al-Jasmina

Bilo je krajnje vreme 
:source: