Rezultati faksa

Started by stef, 23-10-2006, 12:16:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

stef

 U subotu 21.10. je odigrana fudbalska utakmica prve univerzitetske lige:
Farmacija Vs F.O.N.= 2:3.  I pored poraza nasi igraci su pokazali lepu igru i veliku borbenost. Ipak nedostatak treninga i izostanak kapitena su ucinili svoje.Nasi igraci su igrali u sledecem sastavu:
Igor Duric(9), Aleksandar Boskovic(5), Vladan Radojkovic(6), Srdan Joksimovic(00), Mladen Milojevic(2), Ivan Radenkovic(13), Stevan Petrovic(8) i Stefan Miljkovic(7).

johny cage

U kom takmicenju ste osvojili zlato prosle godine?

hulio_salinas

Quote from: stef on 23-10-2006, 12:16:51
U subotu 21.10. je odigrana fudbalska utakmica prve univerzitetske lige:
Farmacija Vs F.O.N.= 2:3.  I pored poraza nasi igraci su pokazali lepu igru i veliku borbenost. Ipak nedostatak treninga i izostanak kapitena su ucinili svoje.Nasi igraci su igrali u sledecem sastavu:
Igor Duric(9), Aleksandar Boskovic(5), Vladan Radojkovic(6), Srdan Joksimovic(00), Mladen Milojevic(2), Ivan Radenkovic(13), Stevan Petrovic(8) i Stefan Miljkovic(7).


zasto mene niko ne kontaktira?

dao sam broj u studentskoj sluzbi (sport. drustvu) i obecase da ce me kontakirati...

***stef, znas li nesto o tome?

lijepa bosanka

Pa Stef....obavjesti nas da vas bodrimo sledeci put...  :wink::~

stef

 Johny: Medicinijada
Hulio: Posalji mi tvoj broj na pm, probao je Bosko da te zove, ali te nije dobio.Zvacemo te na sledeci trening
LB: Kasno sam saznao kad je tekma, nadam se da cu sledeci put saznati na vreme.

johny cage

Pa nisam zadovoljan, jer na medicinijadi mozete biti ili prvi ili drugi. Sta se desava u ligi. Imamo li nekog vecitog rivala?  :shock

stef

 Medicinijada? Prvi ili drugi? Kada si zadni put bio? Bude min. 16 timova buraz...
Imamo medicinu.Bar ih ja ne volim.U rukometu FON i stomatologija.

trinity

Stef. Nije Vladan Radojkovic vec Sekulic
Sledeca utakmica je u subotu 28.10.2006. u 22:00 na DIF-u na Kosutnjaku

stef

#8
Odigrana je utakmica, i pobedili smo medicinu 3:1.Tom pobedom smo obezbedili opstanak u prvoj ligi.Ostaje da se potrudimo da udemo u playoff.
Igrali su za nas tim: Aleksandar Boskovic(5),Vladan Sekulic (6),Vladimir Stojkovic(10),Srdan Joksimovic(00),Mladen MIlojevic(2),Ivan Radenkovic(13), Zoran Kastroman-ne znam mu pravo ime (4)Damian Stojanov(11),i naravno Stef(7).

hulio_salinas


M^i^M^a

veceras se igrala odbojka na difu...gradjevina je igrala.Jel nas faks ima ekipu(musku)?

sportista

Na zalost nemamo musku odbojkasku ekipu u Univerzitetskoj ligi jer je jedan broj odbojkasa presao starosnu granicu a jedan zavrsio fax! Ako ima neki odbojkas na mladjim godinama molio bih ga da se javi!
Zenska odbojkaska ekipa je uspesno startovala ovaj vikend i pobedila 2:0!!! :)

bosko

#12
famacija-policijska akademija,subota(4.11.2006.) u sali dif-a na kosutnjaku.pocetak u 20h.pozivam sve zainteresovane da dodju.inace,ko ne zna,u pitanju je fudbalska utakmica.hvala unapred na podrsci!!!


za djoleta:dodji u petak(3.11.2006.) u 12h u sportsko drustvo,ja dezuram pa cemo popricati o tvom problemu u vezi fudbalske ekipe.budi tacan.pozdrav!

Bosko, ne pisi celu poruku velikim slovima

stef

 Krada na kosutnjaku!
Porazeni smo 3:2.igrali su:Aleksandar Boskovic(5),Vladan Sekulic (6),Vladimir Stojkovic(10),Srdan Joksimovic(00),Ivan Radenkovic(13), Igor Duric (9),Stevan Petrovic (8 ),Damian Stojanov(11),i naravno Stef(7).
Dobro su igrale obe ekipe(objektivno), ali su ceo dozivljaj pokvarile sudije.Nepostojeci penal, crveni karton...sve je to uticalo na konacni rezultat.Ovako su znatno smanjenje sanse za prolaz u playoff. :hm

sportista

Odbojka(z) 2. kolo:
FARMACIJA-FILOLOSKI 2:0
Devojke su prve na tabeli sa maksimalnom ucinkom do sada!  :loptica