Rezultati faksa

Started by stef, 23-10-2006, 12:16:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

lycos

a kad ce plivanje_neka akcija??

sportista

Strpi se malo, prvo zurke! :wink:
Pa te malo iznapijamo! :PI
I onda bacimo u bazen! :loptica

lycos

sad ce u ponedeljak,,auu,jedva cekam...

stef

 Veceras u 21h30 fudbalska utakmica protiv Ekonomije.

hulio_salinas

Fudbal
Ekonomija - Farmacija    6:2

Nismo lose igrali realno. Cak nas nisu ni nadigrali koliko rezultat pokazuje. Jednostavno ljudi su znali da iskoriste nase greske. A mnogo smo gresili. Ne zna se ko je vise gresio od svih nas! Mnogo propustenih kontri. Glavni nedostastatak ove ekipe farmaceuta je SNAGA. Mozda bismo i imali resenja u napadu kada bismo imali dovoljno snage. Problem je sto nemamo redovne treninge...

Inace, najvaznije je da smo opstali u ligi. Ovaj poraz nista ne znaci. Ovo je bila poslednja utakmica ove sezone. Jednostavno treba se dobro spremiti za sledecu... Toliko od fudbalske ekipe...

stef

 Bicemo spremni za medicinijadu! :box

hulio_salinas

Moracemo da zapnemo iz petnih zila. Treba se pripremati i spremiti maximalno!!!  HARD WORKING    :box :box :box

zabica

samo komentar - gledala sam sinocnu utakmicu i smatram da je ekipa FF-a veoma pozrtvovano igrala, stvarno su utisci pozitivni iako rezultat govori drugacije.
potencijala ima, samo snaga nedostaje...

mikele

Odbojkasice su juce uzele bronzanu medalju u prvoj studentskoj ligi.Eeee to je uspeh :ziveli
U 1/2finalu su izgubile od vise poslovne sa 2-1 u setovima,iako su dobile prvi set i imale su sanse da dobiju i mec.A ne znam koga su pobedili u borbi za trece mesto,ali cim saznam bicete obavesteni.U svakom slucaju svaka cast.

mikele

Odbojkasice su osvojile trece mesto pobedom nad poljoprivrednim fakultetom od 2-0 po setovima,a u polufinalu su izgubile od vise poslovne sa 2-1.Jos jednom svaka cast za nase odbojkasice :~ :~ :~

stef

Svaka im cast.Bas mi zao sto nisam mogao da ih gledam...

lycos


bofa

Bravo majstori!!! :~
Na medicinijadi idemo na zlato! :loptica


vanjuska

#28
®enska odbojka¹ka ekipa osvojila je 3. mesto u prvoj studentskoj ligi.
(http://img84.nono9.us/my.php?image=pb260846bf4.jpg)
Zahvaljujemo se na podr¹ci sponzoru

hulio_salinas

oooo... koliko vidim, vec ste priveli studentkinju prve godine!!  :>
pomoc stize sa svih strana...  :wink:


bravo!!!