Sportsko dru¹tvo Farmaceutskog fakulteta!!!

Started by sportista, 25-10-2006, 12:14:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

*

Kako to mislis da li je svejedno na koja vrata ulazis?
Kad sidjes dole, druga vrata sa leve strane - tu je Sportsko drustvo i Studentska organizacija :wink:

vlada89

Pa to,ima dvoja vrata - ja ga cenim da je jedna te ista prostorija izmedju njih  :K

*

Ne, prva vrata sa leve strane je kabinet za racunarske vezbe iz statistike :wink:

Bred

 :1 :K
druga vrata , kod skriptarnice
[off]vlada ko alisa u zemlji cuda[/off]

stef

 Moguce je da nije bilo nikoga...Ali bice sigurno od sledeca nedelje nekog svakog dana.

mikele

Владо,Владице нама је школска(или ти факултетска) година тек данас почела,тако да данас ће сигурно бити некога доле,чак шта више знам из поузданих извора да сада има некога доле. :wink:

vlada89

Znaci ja se odusevio... Toplo preporucjem svima da se ukljuce tamo, ljudi su strava i extra  :>

mikele

Quote from: vlada89 on 16-10-2007, 11:18:44
Znaci ja se odusevio... Toplo preporucjem svima da se ukljuce tamo, ljudi su strava i extra  :>
Ееее то је лепо чути.
Још само да те видимо какав си на тениском терену :wink:

vlada89

Mozda se oprobam i na drugim bojnim poljima  :box

mikele

Само изволи,скоро свим екипима је потребна ''свежа крв'',тако да сте и ти и сви остали бруцоши добродошли. :wink:

vlada89

Pa ako je tako ne bi nam trazili po CAK 200 kinti...i to godisnje  :K

mikele

Па мора од нечега да се живи :>
Није то ништа страшно,зар не?
[off]нећемо више да часкамо овде о свему томе[/off] :wink:

pereca

Da nema clanarine ne bi bilo ni terena i sala za treninge, kotizacija za takmicenja, dresova...
A to je ono sto cini Sportsko drustvo funkcionalnim.

_sanja_

jel ima devojaka u sportskom drustvu?  :>  konkretno odbojkaska ekipa? i jel se stvarno povremeno organizuju treninzi ili su to samo price, ono kao uclanis se i to tako stoji, niko nista ne radi, ne trenira se... mislim samo na ZENSKE ekipe, to me zanima kako funkcionise  :~

*

Imas zensku ekipu u svim sportovima, cak i u fudbalu, i postoje treninzi, tako da slobodno mozes da se uclanis ako si zainteresovana da doprineses nasim odbojkasicama! One su ove godine na Medicinijadi osvojile zlatnu medalju, tako da nema sale :nene: :K