Bioskop je mrtav, ¾iveo DVD

Started by Bred, 27-11-2006, 08:55:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Darker

Meni je Dom sindikata bolji od Tuck-a, on mi je mnogo nafuran i fancy, a nije mi neki kvalitet...

Smrda

tooo...znaci nisam jedina ......mene u DS nervira jedino ....ja mislim,sala 3...izbegavam je u sirokom krugu..

Alnus Glutinosa


Smrda

a...da,da ona konferencijska....ma uzas jedan...

dyki

uuuu... znaci niste videli zoglasnu salu br. 4.... :) Ne znam, meni DS jeste omiljeni, ali nemam nista protiv Tucka... Sto ga smatrate fancy? Sta, ima lepa sedista, jake zvucnike, odlicne projektore i istu cenu karte kao i svuda? Inace, sala 2 DSa je kao prekopirani Tuck samo sa plavim sedistima :)

pop

Najzakon (zipa ovu kovanicu  :K) je 20. Oktobar! Choveche, drvene daske umesto sedista, slika igra brejk-dens, a zvuk k'o kod Djenke. Inace, najvise se filmova u bioskopima gledalo (po statistici) 2001. i 2002. godine, tad su sale bile pune i za krsh filmove, a cene nisu bile ni malo naivne. Tad lepo uzmes uz index karte u pola cene i da te Bog vidi. To je bila glavna studentska zabava, a ne k'o sad fensiranje po Obilicu i Strahinjicu.

stef

 Meni je mali Odeon genijalno mesto!

Wolf

Extra su Tuck i Roda. Das kintu i gledas film kao gospodin covek.

SPRING

Zasto "zloglasna" sala 4? Ja sam bila u njoj i super su je sredili.. Ili je bas zbog toga zloglasna? Zbunjena sam.... :roll:

Darker

Tuck super??? Cene bar za 100 kinti veæe nego svuda, a sedne¹ u autobus od sale i blene¹ gorre u ekran da ti se vrat ukoèi... No thanks... Jadran konza(samo da je otvoren:-D)

dyki

@SPRING sredili su drugu koliko ja znam, jos odavno, mada dugo nisam bio u 4ci, mozda su i nju... Poslednji put kad sam bio vise je licila na hodnik sa hoklicama i platnom nego na salu :)
@Darker sta pricas bre? samo jedna sala je takva da moze vrat da zaboli ako sednes dole (kao i svuda), ostale su odlicne! Inace mozes i da rezervises mesta (za razliku od drugih koji su u fazonu "trci pa gde te uke... da sednes") i to sve za ISTU cenu kao i svuda, tj. 250din! Sta je 100 kinti skuplje, majke ti? I od kad to tebe spopada klaustofobija pa da moras da se rasiris po celom DS-u? A nemoj mi Jadran, molim te, svi tek tamo sede kao u autobusu (tj. nema stepenica) i kad bi se zadesilo da je punija sala - nista ne bi video!

Alnus Glutinosa

I ja volim Jadran...onako krshast...al' valjda stara ljubav...  :hm

AquArius

Quote from: Darker on 03-12-2006, 00:13:28
Jadran konza(samo da je otvoren:-D)

I agree.
A slazem se i za pomenutu reviju filmova, bas bi bilo super!

SPRING

Bioskopi su sad u strajku, tako da nema nista od revije filmova....  :(

pop

I da jesu i da nisu u strajku, isto im dodje. Ljudi nema, pa nema.