Kako ste se proveli na doceku?

Started by stef, 01-01-2007, 13:00:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

jdjeka

u nekom klubu, sa drugaricama, kokteli i tekila u neogranicenim kolicinama, svi pijani, ali dj ocajan... moglo je to i bolje... mnogo bolje... a repriza - muzika nikad bolja a likovi nikad gori!!! ali ne predajem se tako lako!!! polazem nade u vecerasnje okupljanje: kucna atmosfera, opusteno drustvance i mnooogo alkohola!!!!  :~

Al-Jasmina

#16
..opu¹teno i le¾erno...  :wink:

anaj

nikad gore
u maleru sam od pocetka ove nove 2007
nesto mi smrdi da mi nece biti uspesna kao prethodna

nasty girl

Quote from: anaj on 04-01-2007, 21:00:22
nikad gore
u maleru sam od pocetka ove nove 2007
nesto mi smrdi da mi nece biti uspesna kao prethodna

takodje nikad se gore nisam provela za nOvu godinu.... ai maler me je uhvatio na samom strtu nove godine... :shock

Coolgemini

Hehehehe :>
Evo i ja vam se pridruzujem...Nikad gori docek nisam doziveo..... :ninja:
Verovatno je to pocetak nekog novog malera ili sta vec....Zurka je bila nevidjeni smor,sa ljudima koji su samo stajali i blejali,a muzika je bila ispunjena hitovima od pre 5-6 godina(sveze,zar ne?? :K).....
Doslo mi je bilo da urlicem od muke u 00h....Toliko.... :)

Al-Jasmina

Ne mora da znaèi...dapaèe :)
************************
TE©KOÆE KOJE NAM SE DE©AVAJU DANAS,
CENA SU KOJU PLAÆAMO ZA BUDUÆE POBEDE!!!!!!!!
************************

Bred

#21
ko vam je kriv, sto niste bili na Trgu. ili u vili?  :V

hulio_salinas

#22
ili kod Hulia?   :]   :>
Sad znate za sledeci docek!!!  :wink:


============

Na trgovima Evrope
Izvor: Krstarica.com



U svim evropskim prestonicama, poèetak Nove godine bio je obele¾en velikim slavljem i pompeznim sveèanostima.

Blizu pola miliona ljudi okupilo se na Jelisejskim poljima i odbrojavalo poslednje minute stare godine. Praznièna euforija na ©anzelizeu, svaka kro¹nja ukra¹ena lampionima, a Ajfelov toranj nalik na najveæu jelku na svetu. O sveèanoj toaleti niste morali da brinete jer su svi turisti bili ¹aroliko obuèeni, pa su se mogle videti najlep¹e kreacije haljina, nacionalni dresovi, ali i zanimljivi karnevalski kostimi. Niste smeli da propustite velièanstveni vatromet ispred Trijumfalne kapije. Posle toga, obavezno posetite neki od brojnih kafiæa i diskoteka, za koje se u ovoj noæi ne plaæa ulaz. Mo¾ete i da obilazite grad, ali i da koristite metro, jer se on takoðe ne plaæa. Veèera za dvoje u proseènom restoranu uz fla¹u piva i soka ko¹taæe vas oko èetrdeset evra. Prvog januara sve prodavnice rade, pa èak i tr¾ni centar "Les hales". Obilazak Pariza u vreme novogodi¹njih praznika ima svojih prednosti, jer æete izbeæi saobraæajnu gu¾vu - veæina Pari¾ana oti¹la je na zimovanje, pa su manji redovi za ulazak u Luvr, Versaj, Notr Dam ili na Ajfelov toranj. Èak ni Monmartr ne gubi svoje èari u zimskom periodu i ba¹te kafiæa u ovom èuvenom pariskom kvartu pune su umetnika.

Iz Pariza se selimo u Prag. Velike ¾urke na Starogradskom i Vaclavskom trgu bile su glavno obele¾je novogodi¹nje noæi u Pragu. Èe¹ku prestonicu u ponoæ je osvetlio vatromet, prvi veæ u ¹est sati uveèe 31. decembra, a zatim i laserski ¹ou i vodopadi svetla sa Tinskog hrama u centru grada. U pra¹kim pivnicama, kafanama i restoranima cena za novogodi¹nji doèek kretala se od 35 do 100 evra po osobi, a sami Èesi poslednjih godina radije biraju manje restorane, dok je za velike novogodi¹nje balove u najveæim salama interesovanje sve manje. Gradske vlasti su i ove godine dozvolile posetiocima da ¹etaju romantiènim Karlovim mostom iz 14. veka koji je jedna od glavnih pra¹kih turistièkih atrakcija. Od mosta se ¹etnja nastavlja do pra¹kog zamka Hradèani. Pored sveèanog doèeka i obilaska grada, mogli ste da krenete i na romantièno krstarenje Vltavom koje bi vas stajalo oko 40 evra, sa veèerom.

A iz Praga idemo u toplu Atinu. Onaj ko na Plaki nije slu¹ao buzuki i igrao sirtaki, jeo suvlaki i pio krasaki - nije bio u Atini. Ovaj stih je ujedno najbolja preporuka za savr¹en novogodi¹nji doèek. Plaka je ulica najsliènija beogradskoj Skadarliji, prepuna dobrih restorana i taverni, sa odliènom muzikom. Doèek je mogao da se rezervi¹e za oko 60 evra po osobi, a proseèna veèera za èetiri osobe ko¹tala je oko 50 evra, pivo od dva i po do pet evra, a ¾estoka piæa od pet do sedam evra. Ulièni doèek organizuje se na trgovima Omonija, Sintagma, ispod Akropolja, uz bogat muzièki program i vatromet. Tokom boravka u Atini, nikako ne propustite izlet do Peloponeza i obilazak Korintskog kanala, Epidaurusa i Mikene, ili obilazak Akropolja, za koji ulaznica ko¹ta 12 evra.

Darker

Quote from: Bred on 05-01-2007, 01:53:29
ko vam je kriv, sto niste bili na Trgu. ili u vili?  :V
U vili sam se smorio najstra¹nije, nikad gori doèek... sem onog sedenja na krovu:-)
I generalno mi je katastrofa poèela godina, tako da sa nadom u d¾azirino dapaèe...

anaj

ja sam bila na trgu i u¾asno sam se provela

Bred

d, nikad ne mozes svima ugoditi. nekom bilo extra, nekom nikako, u proseku svima je bilo ok :K

Smrda

ljudi bre....sta vam je
dajte malo entuzijazma...tek je pocela godina....

vladimir

Quote from: Al-Jasmina on 04-01-2007, 23:33:03
TE©KOÆE KOJE NAM SE DE©AVAJU DANAS,
CENA SU KOJU PLAÆAMO ZA BUDUÆE POBEDE!!!!!!!!

Jeste  :OFF , ali su mi ove reèi definitivno digle raspolo¾enje.Jass,  :cvet


Quote from: smrda on 06-01-2007, 10:13:28
ljudi bre....sta vam je
dajte malo entuzijazma...tek je pocela godina....


MA jo¹ su ljudi mamurni od doèeka. :>

lycos


Al-Jasmina

Sad si se TEK vratio s njega?  :shock




saljim se, lepo je to... :smile: buduæi da mnogi nisu...