Futsal FF (žene)

Started by trinity, 08-02-2007, 16:45:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

trinity

Mnogi od vas nece verovati, ali i nasa liga krece krajem februara.
Verovatno niste znali ni da postojim, priznajem ja sam kriva za to, ali nikada nije kasno...
Ovo je vec druga godina kako postojimo i takmicimo se prosle godine nismo se bas proslavile jer smo se kasno okupile, ali ove vam obecavam da ce biti mnogo bolje.
Devojke su fenomenalne i stalno napreduju...
Naravno sve zainteresovane mogu da se prijave.
Obavesticu vas kada su utakmice pa da nas bodrite

Alnus Glutinosa

Quote from: trinity on 08-02-2007, 16:45:40
Devojke su fenomenalne i stalno napreduju...
:smekerica:

ne sumnjam da ce vam biti beskrajno zanimljivo da nas gledate i bodrite!   :>

pozdrav od mene sa gola! 

zivanshe


Roben

браво девојке свака част  :Bog :Bog :Bog
имате најбољег голамана а то није мала ствар  :pljes:

cvjetic

aaaaaaaa,gluti je golman... :V :V :V
ja cu da navijam!!!! :~ :~ :~ :~ :~


                             BRAVO,BRAVO,BRAVO!!!!! :loptica :loptica :loptica

stef

 Da kada mi je trinity rekla da je Gluti golman hteo sam da umrem od smeha...
Al sam bio dobar da ponudim trinity da joj pomognem u vodenju tima...(ona mi je odgovorila da mi nikako ne treba ta muka u zivotu)

trinity

#6
Kako si bezobrazan stef to nije lepo   :batina :batina :batina :F :F :F :F
ja sam jako srecna sa svojim fudbalerkama
Malo nekada moram da vicem jer ne slusaju ali uglavnom su dobre i jako sam ponosna na njih
A ti dobro znas da ti ja ne dam da pomazes jel si slab na slatke i lepe devojcice, a ove moje su bas sve takve, tako da tu od pomaganja nema nista

stef


zabica

em slatke, em lepe, em fudbalerke... svaka cast!!!  :loptica
ajde i to da gledamo, i njih cemo da bodrimo!
:~
ja dolazim na utakmicu i dovodim jos 50 ljudi ali pod jednim uslovom - da trinity zaigra!  :lol:
moze i na golu, evo alnus hoces da je pustis malo da im objasni par stvari???  :lol:

:cvet za  trenera... trenerku...kako god se to kaze  :K

trinity

volela bih ja to, ali meni ugovor koji imam potpisan sa partizanom ne dozvoljava da igram, :lol: :lol: :lol:
Zabice sta da ti kazem nemas srece

Salu na stranu meni je jako zao sto ne mogu da igram, ali mora neko i da vodi tim, a i cisto sumnjam da bih ja izdrzala i 10 min bez crvenog kartona, a to nije dobro za ekipu  :nene: :nene: :nene:

avgogh

a joj, pa "trenerko", nisam znala da si ti trinity! izgleda da citava ekipa posecuje forum....   :loptica

zabica

Quote from: trinity on 12-02-2007, 17:36:45
volela bih ja to, ali meni ugovor koji imam potpisan sa partizanom ne dozvoljava da igram, :lol: :lol: :lol:
Zabice sta da ti kazem nemas srece

Salu na stranu meni je jako zao sto ne mogu da igram, ali mora neko i da vodi tim, a i cisto sumnjam da bih ja izdrzala i 10 min bez crvenog kartona, a to nije dobro za ekipu  :nene: :nene: :nene:

uh nije dobro da ovo pricas pred ekipom, ipak si im trener, na tebe se ugledaju  :plez
p.s. a jel mozes ti da dobijes tehnicku??? :hmm
da te udalje sa terena i onda ja uskocim kao zamenik??  :smekerica:

nista od 50 ljudi, ali ja cu gledati da dodjem! kad igrate?

malena

Imam drugarice na fonu koje igraju fudbal kao i vi.Pa da li ste slucajno zainteresovane,da pre pocetka lige dogovorimo prijateljsku utakmicu s njima.Navijam za nas naravno,ali znam sve njihove fudbalerke.

YZMA

Treneru, nadam se da ces me obavestiti kad vam pocnu utakmice. Sigurno cu imati nesto da naucim od vas

stef

Yzma, mislim da bi trebao da budes pomocni trener, ipak su neiskusne igracice...pa da ih malo uvedes...