Futsal FF (žene)

Started by trinity, 08-02-2007, 16:45:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pereca

Cut! da ne ureknemo!
Vidis da pobedjuju po dva fakulteta odjednom (hemija+fizicka hemija) a ti se brines dal ce biti zlata na medicinijadi.  :>
Kako su krenule, treba da ih posaljemo na turneju po svim ijadama  :Bog

Nego sta bi sa tim cirlidersima? Planiram da pocnem da pratim ove utakmice, pa da bude nesto i za mene tamo  :smekerica:

avgogh

e, ako ima zainteresovanih i dovoljno besposlenih da dodju u nedelju da nas podrze jer igramo protiv DIFa, neka dodju... za ovu nedelju je bio planiran TMF, ali doslo je do izmene... znaci nedelja, 20:30, balon Agrimes, na Bezaniji, prevoz: 74 i 75 (prvo staju kod megamarketa Merkur, pa se izlazi na sledecoj, kod Idea- e)
@mikele - nema da se brines za zlato! samo ako organizuju takmicenje na medicinijadi...

avgogh

igrale smo nereseno sa DIFom, 3:3! Mi smo prezadovoljne tim rezultatom... Vodile su 3:1, ali smo ih stigle, i u poslednjem napadu, tj izvodjenu slobodnog udarca u poslednjim sekundama, izjednacile...  :K

pereca

A nacuh da cete osvojiti ligu?

Svaka cast devojke  :~  :cvet

avgogh

nisam sigurna da cemo osvojiti, ali... potudicemo se!  :K  veceras smo pobedile TMF 7:1

pereca

A o kafani i pesmi nakon tekme cutite?
Eeee, to nije lepo  :nene:

A ima sta da se isprica  :wink:

avgogh

pa, nista... haris dzinovic nam je najveci navijac!  :K a, sad znam i odakle ti ovo:
Quote from: pereca on 17-03-2008, 13:04:37
A nacuh da cete osvojiti ligu?

znam ko je to mogao da izjavi...  :>  :>

pereca

Zar nije lepo sto veruje u vas?  :wink:

A ni ja ne sumnjam  :cvet

avgogh

pobedile smo saobracajni 10 - 0... nedovoljno da bi bile prve u grupi... trebalo nam je 13 komada...  :wink: ali dobro, gotovo je! sledeci protivnik - gredjevina! to je polufinale! prosle godine su nas pobedile, ali one su bile bolje prosle godine nego ove, a mi smo bolje ove nego prosle, tako da... nadamo se...

avgogh

pobedile smo gradjevinu 4-2... u finalu igramo prtiv DIFa...

avgogh

e sad smo vam srebrne devojke!  :~ izgubile smo u finalu od DIFa 5-1! U prvih pet minuta, mozda i manje, dale su nam tri gola, i sve je slutilo na katastrofu kakve smo se pribojavale, ali onda smo se malko dozvale!  :wink: mi smo bas zadovoljne!