Fiziologija

Started by hulio_salinas, 18-10-2007, 13:56:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

marija cetrnaest

Je l' postoji neko ko ima vezbe iz fiziologije petkom od 15:30 do 18:30 i ko bi mogao TRAJNO da se zameni sa mnom? Ja imam vezbe cetvrtkom u isto vreme..
:cvet
:help2:

zabica

Sta treba da se spremi za sledecu vezbu za one koji su slusali nervni sistem prosle nedelje, a sta za one koji su radili krv? Tnx! :cvet

Sole

oni koji su radili n.sistem trebalo bi da spreme skeletne misice i respiratorni sistem-disanje i spirometriju.  :cvet

Phenomenon

Jel oni koji su radili prvu vezbu u ucionici i drugu rade u ucionici?

Sole

da, da, tako je.  :cvet
sledeci put je laboratorija.  :wink:

Phenomenon


zabica

dve u lab., dve u ucionici. Laboratorija je ludnica, jedva se postigne. Nadam se da cu se odmoriti naredna dva termina  :wink:

Pedja

Јел може неко да напише докле смо стигли са предавањима?

п.с. Без прозивања молим
  :>

lycos

sve pohvale za asistenta fizologije !   :pljes:

whatever

Јуче смо стигли до метаболизма скелетних мишића, данас нисам био, али верујем да смо њих завршили и да је почео можда следеће.

Да ли је истина да за вежбе у лабараторији треба да имамо рукавице?

lycos

da potrebne su rukavice.
whatever-da li mozes napisati sta je sve predjeno na predavanjima ?

whatever

Па најбоље ти је да скинеш предавања односну скрипту из РЦ, професор предаје баш по њој, данас је највероватније почео градиво 11. и 12. предавања. Генерално, прешли смо увод у физиологију, грађу ћелија нервног система, јонске канале, пермеабилитет мембране и њен потенцијал мировања, акциони потенцијал, синапсу, неуротрансмитере, локалне медијаторе, рефлексе, скелетне мишиће и њихов метаболизам (можда сам нешто пропустио).

shiky

Predavao je i metabolizam skeletnih misica?Lycos,je l' se ja tripujem,ili je ass. na vezbama rekao da to ne treba?

whatever

Немојте да ме држите за реч за тај метаболизам, нисам био данас на предавању  :cvet

Sole

[off] drz'te whatevera![/off]  :>
meni se isto cini da kad nam je Dijana rekla sta treba spremiti za sledecu vezbu nije pomenula metabolizam i onda mi je posle jos jedna devojka rekla da to ne treba.
i meni se cini da je asistent Aleksandar rekao na zadnjim vezbama da to ne mora, samo one 2 stavke posle toga na onom disku bi trebalo procitati.  :wink: