Knjiga iz Op¹te i neorganske hemije

Started by nirre, 03-11-2007, 13:22:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nirre

Posto ja imam Opstu hemiju I od vasih prof(Mira Cakar i G.Popovic) i knjiga mi je prikladna jer mogu lakse uciti iz nje nego iz Arsen. pa me intereuje ima li ko slucajno Neorgansku od istih autora(koju vi koristite) u pdf ili txt formatu da postavi jer bi mi puno znacilo zato sto mi sledece sedmice prelazimo na Neorg.

ps/da ne bi opet svi govorili imas u fotokop. i na dr mjesta iz cg sam pa zato trazim ovako

Cecilly

Ne, Cakar i Popovic su pisale samo knjigu iz Opste.
Nama je receno da ucimo neorgansku iz "Opce i anorganske kemije", ciji su autori Stjepan Lipanovic i Ivan Filipovic.
Ja je nemam, ali ako neko ima nek je skenira i postavi....

nirre

Shteta onda ali opet ako neko ima i lipanovica dobro bi doslo

Cecilly

A koje knjige su vama preporucili?

nirre

Nama je profo preporuciio Arsenijevica ali smo mi nabavili isto i opstu(vasu) i ucimo iz te dvije.On je takodje rekao za Lipanovica ali ja nikako da ga nabavim.

whatever

Ја не знам колико је опсежан ваш курс Опште и неорганске али је Липановић ужасно велика књига и већина ствари из ње нама нису требале... По мени је то мало an overkill, али опет, можда је ваш курс нешто обимнији.

Bred

nirre pogledaj na sajtu naseg fakulteta da li jos uvek imaju okacena i predavanja iz neorganske, ako nemaju javi da ih prosledimo  :wink:

Cecilly

Bred, nema na sajtu predavanja iz neorganske, jer mi to jos nismo poceli...

nirre

@Bred
Nema na sajtu nista za neorg(kako cecilly rece) pa kaci sve sto imas

black_lady

Mislim da cu ja za koli dan nabaviti Lipanovica(nista sigurno)...ako bude tako...skreniracu  i postaviti...

Bred

#10
...

black_lady

Bred...hvala ti...
Divan si... :wink:

Bred


nirre

#13
Bred,respect
ps/ali te cekam za onu # :wink:

Bred

[off]ahahahahhahaha # [/off]  :K :cvet