Januarsko-februarski rok 2008.god

Started by joe13, 12-01-2008, 11:50:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tarantulica

Nije èudno, nauèite sve bolesti, zaista nema nikakvog pravila kad æe koja bolest da bude...  :cvet

pig_am_am

 :ball2: 


jedan kolega rece "ako bude dijareja,ima odmah da je dobijem"  :K

DIDI

Smo da proverim u koliko je sutra ispit? Hvala unapred :cvet

*


DIDI


*

Ja ne verujem da su ponovljene bolesti iz decembra

Dakle, opet i opet i opet INSUFICIJENCIJA MIOKARDA i Cushing sindrom :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

lijepa bosanka

U¾as!!!! :wall: :wall:
©to ti reæe mogli bi malo da odustano od tog srca!!! :roll:

*

Ljudi, da li znate kad su rez kod prof. Tatjane?
Kod prof. Leposavic su, u zavisnosti od rasporeda sedenja (  :wall: :roll:) u sredu u 10/11/12h...

irena

Pitala sam prof. Tatjanu posle ispita za rezultate i ona mi rece da ce biti u cetvrtak OD 11.45 pa nadalje. Nadam se da mi je dala ok informaciju, buduci da je bila ogromna guzva, a oni po obicaju konfuzni i neorganizovani.

zoca

a ja sam cula da je pocelo parcijalno bodovanje...ali cula!! da li je to tacno..znaci ako se ne zakrue svi tacni odgovori...pa se dobije nesto...malo mi to sumnjivo al' rekoh hajde da pitam..

zerocool

#25
Nemojte da pokusavate da udjete u profesorkinu logiku i da se nadate da cete prepisati bolesti.
nekad je ladovina, a nekad uzas :>
ponavlja testove, nekad od proslog meseca, a nekad od par meseci ranije. Mi smo preko kolokvijuma polagali i prvi je bio uzas, a drugi su bila ponovljena pitanja, tako da nema pravila. Bolesti mogu dosta da zeznu jer pitanja nisu uvek jasna, pa ako vidite da je Leposavicka ok pitajte je da li je to dobro. Ona moze da bude ok, znam da zvuci cudno,ali ja  sam se iznenadila, :box mada kad je zivcana onda bezite od nje

Jeca

KOja je prolaznost u ovom roku, zna li neko?
:run :hmm

igrackica

Ja cuh da je malo polozilo, ali ta informacija mi nista ne znaci. Valjda ce se posle roka znati otprilike koja je bila prolaznost, dok se zavrsi statisticka obrada....

chupava

bas zanimljivo da niko nije prokomentarisao onu katastrofu od testa. sve moze da dodje u obzir sto se tice bolesti, a pitanja su takva da koliko god da ucite se dvoumite sta da zaokruzite. ono su pitanja za kviz od 1 000 000 evra...

bebica111

:):) j asam htel ada komentarisen ali nisam znala u koju temu da smestim :) znaci bilo je uzasno :) ja nisam bil asigurna ni da li sam dobre bolesti pisala! bila je ateroskleroza....... toga ni nema na onom spisku bolesti(ili sam ja nesto propustila)